КОРПОРАТИВНИЙ ГІМН
Корпоративні символи
Кафедра ПРЕСТИЖ-УПЕП
НАУКОВА РОБОТА
РЕТРОСПЕКТИВА
Освіта інфоресурс
Контакти
ALMA MATER Поділля
Гранд форум
Ботанічний сад
Біржа праці рекрутинг
Про спеціальність
Імперія фото
Наші здобутки
Наші студенти
Абітурієнту
Інтернет візаві
Гостьова книга
Інформаційні ресурси

Інформація відділу міжнародних зв'язків

Електронна бібліотека


ДОРОГІ НАШІ СТУДЕНТИ!

 

    Професорсько-викладацький колектив кафедри Управління персоналом і економіки праці щиро й сердечно вітає вас, молодих, енергійних, сповнених свіжих мрій і надій, з самим веселим і відчайдушним святом - з Міжнародним днем студента!
     У вас зараз відповідальний період в житті, коли ви стаєте дорослими. Ваше навчання - це перший ступінь становлення вас як професіоналів. Ви вже зробили важливий крок, обравши НАЙКРАЩУ майбутню спеціальність. Тепер вам належить набиратися знань, щоб потім з успіхом застосувати їх на практиці.
      Ви наші майбутні уми, ви наші світлі голови, майбутнє нашої країни!
    Бажаємо вам, щоб ваш студентський запал ніколи не вичерпувався, заняття проходили тільки в радість, а викладачі були вашими союзниками, і навіть друзями, щоб наука йшла як по „маслу”, модульні проходили як на одному диханні, друзі цінували, викладачі поважали, щоб студентські роки запам'яталися як найкращі в житті.
      Удачі й успіху вам у всіх починаннях, легкого навчання, щирої любові, справжнього щастя, міцного-міцного здоров'я, великого натхнення на шляху підкорення нових вершин знань, наполегливості й терпеливості, мудрості й розважливості, мирного неба над головою та впевненості в завтрашньому дні.
     Нехай ваші здібності, працьовитість, високі патріотичні почуття стануть запорукою нових успіхів, котрими пишатиметься наша кафедра, університет та Україна.

  


 

 

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити