КОРПОРАТИВНИЙ ГІМН
Корпоративні символи
Кафедра ПРЕСТИЖ-УПЕП
НАУКОВА РОБОТА
РЕТРОСПЕКТИВА
Освіта інфоресурс
Контакти
ALMA MATER Поділля
Гранд форум
Ботанічний сад
Біржа праці рекрутинг
Про спеціальність
Імперія фото
Наші здобутки
Наші студенти
Абітурієнту
Інтернет візаві
Гостьова книга
Інформаційні ресурси

Інформація відділу міжнародних зв'язків

Електронна бібліотека


 

Дорогі друзі!

Сердечно вітаємо професорсько-викладацький склад та студентів кафедри Управління персоналом та економіки праці із загальнодержавним святом - Днем знань! Знаємо, що для наших предків початком нового року було саме 1 вересня. Ми з вами вирушаємо у нову захоплюючу подорож за знаннями, вмінням і навичками. Свято 1 Вересня завжди асоціюється з очікуванням нових відкриттів, нового бачення світу, професійного і громадянського становлення молодого покоління.

Віримо, що в цьому році викладачі знову знайдуть улюблених студентів, а разом з ними радість спілкування і душевну молодість. Сподіваємося, що студенти завжди будуть пам'ятати слова Аристотеля: розум полягає не тільки в знанні, але й в умінні докладати його на ділі. Так нехай же святковий настрій і надії цього дня не покидають вас весь навчальний рік. Нехай радість навчальної праці багаторазово перевершить його тяготи, і нехай студентські роки запам'ятаються кожному як найсвітліші в житті, а добрі справи педагогів сторицею повернуться вдячністю студентів.

Бажаємо всім студентам і викладачам великого натхнення на шляху підкорення нових вершин знань, наполегливості й терпіння, мудрості й порозуміння, злагоди і миру!

Переконані, ваші здібності, талант, високі патріотичні почуття стануть запорукою нових визначних успіхів, котрими пишатиметься Україна.

Нехай новий начальний рік стане для всіх нас дивовижним часом звершень і перемог на освітянській ниві, і в кінці уроку кожен збере чудовий врожай нових знань, корисного досвіду, професійних вмінь і навичок!

Зі святом 1 вересня! З Днем знань! З новим навчальним роком!

Додати коментар


Захисний код
Оновити