КОРПОРАТИВНИЙ ГІМН
Корпоративні символи
Кафедра ПРЕСТИЖ-УПЕП
НАУКОВА РОБОТА
РЕТРОСПЕКТИВА
Освіта інфоресурс
Контакти
ALMA MATER Поділля
Гранд форум
Ботанічний сад
Біржа праці рекрутинг
Про спеціальність
Імперія фото
Наші здобутки
Наші студенти
Абітурієнту
Інтернет візаві
Гостьова книга
Інформаційні ресурси

Інформація відділу міжнародних зв'язків

Електронна бібліотека


 

Шановні першокурсники!

Сьогодні починається нова сторінка історії вашого життя – ви стали студентами спеціальності «ЕКОНОМІКА» за спеціалізацією «УПРАВЛІННЯ ПЕРСОНАЛОМ ТА ЕКОНОМІКА ПРАЦІ» Хмельницького національного університету!

Вступ до вищого навчального закладу – це один з найважливіших кроків у житті людини. Саме він багато в чому визначає подальшу долю особистості. У стінах університету ви не лише отримуєте корисні знання, уміння та навички. Вам слід усвідомити, що вже з першого дня навчання ви починаєте формувати свою репутацію і будувати свою кар'єру. Ми, викладачі, переконані, що всі ви без винятку хочете зайняти гідне місце в суспільстві і досягти успіху. У цьому вам допоможе вища школа, яка не тільки гарантує отримання глибоких знань і професійних навичок, але й сприяє розширенню кругозору, інтелектуальному і духовному розвитку особистості.

Ви подолали нелегкий шлях, перш ніж зайняти своє місце в рядах першокурсників Хмельницького національного університету. Попереду у вас не менш складний період навчання, і, звичайно ж, роки яскравого і незабутнього студентського життя. У цьому, першому для вас, навчальному році ви будете йти в авангарді студентства спеціальності «ЕКОНОМІКА» за спеціалізацією «УПРАВЛІННЯ ПЕРСОНАЛОМ ТА ЕКОНОМІКА ПРАЦІ» Хмельницького національного університету!

Щиро бажаємо вам, дорогі першокурсники, успіхів у навчанні, науково-дослідницькій та громадській роботі, в особистому житті та професійній діяльності. Нехай втіляться в життя всі ваші плани та мрії.

Бажаємо вам міцного здоров’я, особистого щастя, невичерпної енергії і наснаги у всіх ваших добрих справах! Нехай доля і надалі буде прихильною до вас, даруючи радість життя, незрадливу удачу, вірних і надійних друзів!!!

З великою повагою, викладачі кафедри управління персоналом і економіки праці.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити