КОРПОРАТИВНИЙ ГІМН
Корпоративні символи
Кафедра ПРЕСТИЖ-УПЕП
НАУКОВА РОБОТА
РЕТРОСПЕКТИВА
Освіта інфоресурс
Контакти
ALMA MATER Поділля
Гранд форум
Ботанічний сад
Біржа праці рекрутинг
Про спеціальність
Імперія фото
Наші здобутки
Наші студенти
Абітурієнту
Інтернет візаві
Гостьова книга
Інформаційні ресурси

Інформація відділу міжнародних зв'язків

Електронна бібліотека


 

Дорогі першокурсники!!!

Сердечно вітаємо Вас із успішним вступом на престижну спеціальність «Економіка» за спеціалізацією «Управління персоналом та економіка праці». Колектив кафедри гостинно із радістю приймає Вас у свою дружню й згуртовану родину, бережіть і примножуйте її традиції й надбання. Нехай студентські роки будуть найкращими та найрезультативнішими в зростанні Вас як особистості в майбутньому!!!

Ви — світла надія кафедри Управління персоналом і економіки, важливий чинник соціально-економічного розвитку Хмельниччини та України. Приємно сьогодні констатувати зростання попиту на вищу освіту. Творчо мислити, прагнути пізнавати незвідане, висувати перед собою досяжну мету і добиватися свого — таким має бути кредо сучасного студента.

В усі часи освічена людина користувалася повагою. Навчання – це прихований скарб, це світ знань про людей та їх оточення. Треба навчатися, щоб знати, діяти, жити. Ми впевненні, що зерна науки зростуть у ваших юних душах урожаєм мудрості та натхнення. Нехай світлим, радісним і плідним буде кожен ваш день, кожен крок. Ростіть здоровими, досягайте високих результатів у навчанні, будьте активними у громадському житті.

Удачі й успіху вам у всіх починаннях, легкого навчання, щирої любові, справжнього щастя, міцного-міцного здоров'я, великого натхнення на шляху підкорення нових вершин знань, наполегливості й терпеливості, мудрості й розважливості, мирного неба над головою та впевненості в завтрашньому дні.

Нехай ваші здібності, працьовитість, високі патріотичні почуття стануть запорукою нових успіхів, котрими пишатиметься наша кафедра, університет та Україна.

Додати коментар


Захисний код
Оновити