КОРПОРАТИВНИЙ ГІМН
Корпоративні символи
Кафедра ПРЕСТИЖ-УПЕП
НАУКОВА РОБОТА
РЕТРОСПЕКТИВА
Освіта інфоресурс
Контакти
ALMA MATER Поділля
Гранд форум
Ботанічний сад
Біржа праці рекрутинг
Про спеціальність
Імперія фото
Наші здобутки
Наші студенти
Абітурієнту
Інтернет візаві
Гостьова книга
Інформаційні ресурси

Інформація відділу міжнародних зв'язків

Електронна бібліотека


 

Шановний освітянине! Колектив кафедри Управління персоналом і економіки праці Хмельницького національного університету від щирого серця вітає Вас із професійним святом!

Щороку у першу неділю жовтня у 100 країнах світу відзначається Всесвітній день освітянина. День працівників освіти – це свято, яке звільняє від буденності й допомагає осягнути найголовніше у житті. Кожний з нас згадує свого Вчителя – того, котрий долучив до книги, запалив іскорку знань, був старшим другом і порадником, кому ми зобов’язані своїми життєвими та професійними перемогами. В цей час кожен із нас по особливому оцінює свій життєвий вибір, звіряє його з щоденною працею та призначенням на цій землі.

Віддане служіння обраній справі, невтомний творчий пошук, величезний талант і покликання сіяти мудрість та знання, прояв педагогічної майстерності і безкорисливе добро, яке повсякчас дарується своїм вихованцям – це нескінченний перелік позитивних якостей якими наділений кожний освітянин! Ваші серця завжди наповнені співчуттям, добротою і милою приємністю. Цими чудовими якостями Ви щедро ділитесь з дітьми. Вам вірять, Вас люблять і шанують. Ви здійснюєте зв’язок часів, продовжуючись у своїх учнях.

Низький уклін Вам, дорогі педагоги, за професіоналізм, витримку, терпіння, за любов до обраної справи, самовідданість і багатство душі. Без Вашої допомоги та наставництва, підростаюче покоління не змогло б отримати всі ті цінні знання, що відкривають дорогу в життя і дозволяють кожному вибрати свій шлях. Ви —Світоч нашої надії, опора та підтримка. Ваші зусилля обов’язково принесуть Україні та світу в цілому величезну користь і хто знає, яких висот досягнуть ваші учні у майбутньому. Переконані, що спільними зусиллями ми в повній мірі реалізуємо нашу мету – забезпечимо доступну та якісну освіту кожному громадянину, створимо належні умови для самореалізації особистості.

Нехай ніколи не вичерпується доброта і мудрість у викладацькому серці! Бажаємо Вам міцного здоров’я і благополуччя, терпіння й оптимізму. Нехай кожен день ваш буде наповнений посмішками, квітами, правильними відповідями і відмінними оцінками учнів, вашими творчими ідеями і яскравими талантами, мудрістю і натхненням, радістю і любов’ю, високими зарплатами і гідними преміями, душевним спокоєм і простим людським щастям!

Зі святом Вас, дорогі освітяни!

З повагою колектив кафедри
Управління персоналом і економіки праці
Хмельницького національного університету

Додати коментар


Захисний код
Оновити