КОРПОРАТИВНИЙ ГІМН
Корпоративні символи
Кафедра ПРЕСТИЖ-УПЕП
НАУКОВА РОБОТА
РЕТРОСПЕКТИВА
Освіта інфоресурс
Контакти
ALMA MATER Поділля
Гранд форум
Ботанічний сад
Біржа праці рекрутинг
Про спеціальність
Імперія фото
Наші здобутки
Наші студенти
Абітурієнту
Інтернет візаві
Гостьова книга
Інформаційні ресурси

Інформація відділу міжнародних зв'язків

Електронна бібліотека


 

Дорогі наші чоловіки - нащадки славного козацького роду!
Колектив кафедри “Управління персоналом та економіки праці” Хмельницького національного університету щиро вітає Вас з Днем захисника України!!!

      Щороку 14 жовтня приходить світле та радісне свято - День захисника України, яке, не випадково, співпадає із святом Покрови Пречистої Богородиці. Ці свята нерозривно пов’язані між собою, адже Божа Матір - це заступниця і покровителька наших козаків. Ці знаменні дати символізують зв’язок поколінь, давню історичну традицію, а тому особливо шануються українцями.

     Історія українського козацтва – це одна з найвизначніших сторінок життя нашого народу. В найважчі часи іноземного поневолення козацтво було справжнім захисником рідної України, оборонцем віри, моралі та державних традицій нашої Вітчизни. Впродовж століть могутнє козацьке братство здійснювало вплив на європейську історію. Саме з козацького роду вийшли відомі всьому світу діячі національного відродження та визвольного руху України. Й донині нащадки козаків розвивають найкращі традиції наших предків, що є для нас зразком доблесті і відданості Україні.

     В цей день ми хочемо щиро подякувати нашим чоловікам!!! Ви наші захисники, опора нашої держави. Спокій наших домівок, спокій близьких — у ваших надійних, сильних руках. Особливі слова подяки адресуємо всім військовослужбовцям України та ветеранам війни. Ваш подвиг завжди залишатиметься взірцем патріотизму, мужності й самопожертви. Мужність, честь, сила і відвага — тільки кращі з кращих взяли присягу в лавах Збройних сил України. Ви готові стати на захист своєї батьківщини, не втрачаючи жодної хвилини. ДЯКУЄМО за те, що ви стоїте під кулями на східному фронті. Дякуємо за те, що Ви ризикуєте своїм життям, щоб зберегти наші. Дякуємо Вам за те, що захищаєте нас. Дякуємо Вам за те, що в нашому місті не йдуть бої. Дякуємо Вам за стійкість, мужність, відвагу.

     Наші дорогі чоловіки – колеги, друзі, сини, батьки, вітаємо Вас із святом відваги і честі! Нехай Ваші сила та мужність завжди базуються на любові та підтримці рідних і близьких. І після будь-яких суперечок і баталій, які часто трапляються у повсякденному житті, вдома на вас завжди чекає затишок і мир. Бажаємо Вам незламної волі, надійного родинного тилу, богатирського здоров’я, звершення всіх Ваших мрій і побажань, високих досягнень у нелегкій праці.

     Сердечно бажаємо Вам щастя, радості, добра та наснаги на успішні починання на користь Вітчизні. Нехай єднає Вас незгасне світло віри та допомагає високе покровительство Пресвятої Богородиці!

     Завідувач кафедри                                                                                       Ведерніков М. Д.
     Управління персоналом і економіки праці
     Доктор економічних наук, професор,
     Академік Академії економічних наук України

Додати коментар


Захисний код
Оновити