КОРПОРАТИВНИЙ ГІМН
Корпоративні символи
Кафедра ПРЕСТИЖ-УПЕП
НАУКОВА РОБОТА
РЕТРОСПЕКТИВА
Освіта інфоресурс
Контакти
ALMA MATER Поділля
Гранд форум
Ботанічний сад
Біржа праці рекрутинг
Про спеціальність
Імперія фото
Наші здобутки
Наші студенти
Абітурієнту
Інтернет візаві
Гостьова книга
Інформаційні ресурси

Інформація відділу міжнародних зв'язків

Електронна бібліотека


 

Шановні працівники соціальної сфери!
Колектив кафедри “Управління персоналом та економіки праці” Хмельницького національного університету щиро вітає Вас із професійним святом!!!!

     Відзначення Дня працівника соціальної сфери – справедлива шана держави і подяка громадян України за Вашу невтомну працю, яка сповнена гуманізму, милосердя, любові і тепла!!!

     В Цей день вшановують працівників соціальної сфери, як Ангелів Добра, що опікуються життєво важливими проблемами пенсіонерів, ветеранів війни і праці, інвалідів, дітей сиріт, багатодітних сімей, самотніх літніх людей, безробітних. Адже саме у професії соціального працівника зосереджені всі найкращі якості людини: милосердя, чуйність, співчуття, доброта, совість. У наш непростий час Ви робите все можливе, щоб великі ідеї добра і справедливості не згасали, а продовжували жити і розвиватися, і за це Вам велика хвала і шана!!!

     Шановні працівники соціальної сфери на Ваші плечі покладене одне з найважливіших і відповідальніших завдань – державна підтримка і соціальний захист громадян, заснований на принципах індивідуального підходу до кожної людини. Виконання цієї місії неможливе без Вашої доброти, такту, а часом і Вашого самозречення. Саме завдяки Вашій праці і самовіддачі нам є чим гордитися, адже праця соціального працівника завжди була і залишається однією з найблагородніших в світі.

     З нагоди професійного свята бажаємо Вам і вашим родинам міцного здоров’я, сімейного благополуччя, щастя і радості, успіхів у благородній праці та Божого благословення у всіх Ваших професійних починаннях. Хай невичерпною буде чиста криниця Ваших душ, а заслужена шана додасть сил і наснаги на нові здобутки у справі, яка перетворилася на Вашу нелегку, але таку щасливу долю. Нехай Ваша компетентність, працьовитість, високий професіоналізм і далі служать людям і допомагають долати життєві труднощі, надаючи їм віри і впевненості в завтрашньому дні.

     Хай спільними зусиллями і спільною працею будується щасливе майбутнє України, добробут і гідне життя громадян області. Натхнення вам і творчих успіхів у Вашій благородній справі!

     Завідувач кафедри                                                                                       Ведерніков М. Д.
     Управління персоналом і економіки праці
     Доктор економічних наук, професор,
     Академік Академії економічних наук України

Додати коментар


Захисний код
Оновити