КОРПОРАТИВНИЙ ГІМН
Корпоративні символи
Кафедра ПРЕСТИЖ-УПЕП
НАУКОВА РОБОТА
РЕТРОСПЕКТИВА
Освіта інфоресурс
Контакти
ALMA MATER Поділля
Гранд форум
Ботанічний сад
Біржа праці рекрутинг
Про спеціальність
Імперія фото
Наші здобутки
Наші студенти
Абітурієнту
Інтернет візаві
Гостьова книга
Інформаційні ресурси

Інформація відділу міжнародних зв'язків

Електронна бібліотека


 

ДОРОГІ НАШІ СТУДЕНТИ!

      Професорсько-викладацький колектив кафедри Управління персоналом і економіки праці щиро й сердечно вітає вас із вашим святом – Міжнародним днем студента! Цей день об’єднує всі покоління студентів, як теперішніх так і колишніх. Студентство є найбільш прогресивним прошарком суспільства і професійне свято, це ще одна нагода не забувати про це.

     Студентська пора – найцікавіша сторінка у вашому житті та потужна інвестиція у ваш власний розвиток. Цей час – особливий, найбільш вирішальний, красивий і неповторний. Кожен із Вас – особистість, яка несе в собі велетенський потенціал і важливо вчасно його побачити, відкрити і розвинути задля щасливого майбутнього. Будьте гідними почесного титулу «Студент». Не втрачайте себе. Тримайтеся за кожну соломинку, яку підносить Вам життя.

     У цей радісний день бажаємо Вам невичерпного творчого натхнення, наполегливості, успіхів у навчанні та освоєнні НАЙКРАЩОЇ спеціальності 051 Економіка за спеціалізацією УПРАВЛІННЯ ПЕРСОНАЛОМ ТА ЕКОНОМІКА ПРАЦІ. Ваш талант, знання, креативність, амбіційність, незаангажованість, професійний досвід, відданість своїй справі стануть міцним фундаментом процвітання нашої кафедри, факультету, університету та розвитку нашої держави.

     Бажаємо, щоб ваш студентський запал ніколи не згасав, а студентські друзі були вірними назавжди. Позитивного настрою та креативного підходу до опанування навчальних дисциплін. Набуття ґрунтовних знань, умінь та навиків, які у майбутньому сформують Ваш світогляд, та сприятимуть успішній реалізації на професійній ниві. Нехай запорукою успішного навчання буде міцне здоров’я та усілякі гаразди! Бажаємо, щоб кожен день для Вас був незабутнім, наближав до цілі, був повен радості спілкування, кохання та яскравих вражень!

     Дорогі студенти, нехай щастить Вам на усіх життєвих дорогах!

Додати коментар


Захисний код
Оновити