КОРПОРАТИВНИЙ ГІМН
Корпоративні символи
Кафедра ПРЕСТИЖ-УПЕП
НАУКОВА РОБОТА
РЕТРОСПЕКТИВА
Освіта інфоресурс
Контакти
ALMA MATER Поділля
Гранд форум
Ботанічний сад
Біржа праці рекрутинг
Про спеціальність
Імперія фото
Наші здобутки
Наші студенти
Абітурієнту
Інтернет візаві
Гостьова книга
Інформаційні ресурси

Інформація відділу міжнародних зв'язків

Електронна бібліотека


 

      Дорогі друзі, колектив кафедри управління персоналом і економіки праці Хмельницького національного університету вітає Вас з Новим Роком та Різдвом Христовим! Зустріч Нового року – це дивовижна пора, завжди хвилююча і завжди радісна. Хочемо побажати Вам бути найщасливішими, найкрасивішими, єдиними і коханими, талановитими і мудрими, багатими і молодими. Новий рік – це казкове свято і ми самі можемо стати чарівниками в ньому, повірте у свій успіх і перемогу!

     За кілька днів один рух стрілки годинника в 24 години 31 грудня перенесе нас з одного року в наступний 2018 рік. В минулому році хотілося б залишити негаразди, проблеми, гіркоту нездійсненних мрій та сподівань. Рік, що завершується, збагатив нас новим досвідом, згуртував і дав нам можливість не лише вистояти, а й створити всі умови для подальшого розвитку.

     Новий рік — це яскраве, красиве, урочисте і веселе свято із зеленою ялинкою з різнокольоровими прикрасами, із щасливими дитячими обличчями, надіями і радістю кожної родини. Хай надія і віра в себе і свої сили надихає вас на здійснення найзаповітніших Ваших мрій. І хай збудеться все задумане, а 2018 рік стане таким, яким ми хочемо його бачити.

     Зустрічаючи Новий рік, побажаємо один одному Любові та Віри. Віри в себе і в процвітання нашої країни. Подаруємо найдорожче, найцінніше – любов і тепло наших сердець, увагу і турботу нашим близьким, аби у Новому році щасливих людей стало більше.

     Хочемо побажати всім Вам аби новий рік приніс мир, спокій, справедливість та здоров’я, радість і впевненість у завтрашньому дні. Успіхів Вам і удачі, щастя і благополуччя! Бажаємо Вам від щирого серця завжди бути на висоті і легко долати ті вершини, яких ви прагнете досягти в житті! Бажаємо вам міцного здоров'я, добробуту, благополуччя і Божої благодаті! Нехай рік Новий буде для вас багатим на добро, щедрим на успіхи і вдачі! Бажаємо, щоб ваша праця завжди була потрійною і корисною, а успіхи – вагомими та переконливими! Прийдешній рік хай буде світлим, щасливим та мирним, а Різдво Христове наповнить серця любов'ю, надією і вірою! Щастя вам, подальших професійних досягнень, миру і злагоди в сім'ях. Тепла і світла у ваших оселях!

     Завідувач кафедри                                                                                       Ведерніков М. Д.
     Управління персоналом і економіки праці
     Доктор економічних наук, професор,
     Академік Академії економічних наук України

Додати коментар


Захисний код
Оновити