КОРПОРАТИВНИЙ ГІМН
Корпоративні символи
Кафедра ПРЕСТИЖ-УПЕП
НАУКОВА РОБОТА
РЕТРОСПЕКТИВА
Освіта інфоресурс
Контакти
ALMA MATER Поділля
Гранд форум
Нобелівські лауреати з Економіки
Про спеціальність
Професійна діяльність випускників
Спорт
Освітній процес
Імперія фото
Наші здобутки
Наші студенти
Абітурієнту
Інтернет візаві
Гостьова книга
Інформаційні ресурси

Інформація відділу міжнародних зв'язків

Електронна бібліотека


ВІТАЄМО УСІХ

ВЕЛЬМИШАНОВНІ КОЛЕГИ, ПОВАЖНІ ВИКЛАДАЧІ КАФЕДРИ,

СПІВРОБІТНИКИ ТА СТУДЕНТИ!!!!!

 Вітаємо усіх з переможним ІІ місцем кафедри УПРАВЛІННЯ ПЕРСОНАЛОМ І ЕКОНОМІКИ ПРАЦІ в рейтингу кафедр Хмельницького національного університету за підсумками рейтингового оцінювання роботи науково-педагогічних працівників університету у 2016-2017 навчальному році!!!!

Завдяки гармонійному і нерозривному поєднанню освіти й науки кАФЕДРА зайняла гідне місце серед випускових (фахових) економічних кафедр університету.

Перемога кАФЕДРИ - це яскравий приклад самовідданої праці  його працівників, якому притаманний високий професіоналізм, творча креативність, талановитість, невичерпний інтелектуальний потенціал, невтомна працездатність, висока педагогічна майстерність, ординарні вміння долати будь-які труднощі на нелегкій освітянській ниві.

Славна історія процвітання КАФЕДРИ означена її високим авторитетом надійного продовжувача й примножувача багатьох національних освітянських та наукових традицій. Кафедра УПРАВЛІННЯ ПЕРСОНАЛОМ І ЕКОНОМІКИ ПРАЦІ завжди була і залишається потужним центром освіти і науки не тільки Хмельницького національного університету, а й усього простору української освіти.

Зі словами особливої вдячності вітаємо науково-педагогічних працівників, які завдяки своїм глибоким знанням, безцінному практичному досвіду та самовідданій праці забезпечили КАФЕДРІ визнання й авторитет.

Шановні викладачі, ваша творча, самовіддана та подвижницька праця заслуговує щирої поваги та укріплює віру в те, що КАФЕДРА і надалі зберігатиме лідерські позиції з підготовки фахівців у сфері ринкової економіки та управління людськими ресурсами.

Бажаємо колективу КАФЕДРИ завжди бути флагманом вищої освіти у нашому місті та Україні, центром інтелектуальної творчості та пошуку. Нехай у вашому дружньому колективі завжди панує злагода, взаєморозуміння і неповторна творча атмосфера! Зичимо усім міцного здоров’я, життєвої сили, енергії та наснаги для досягнення нових успіхів у професійній діяльності! Бажаємо і надалі зростати інтелектуально та творчо, відкриваючи нові грані наук! Вперед і тільки вперед до нових перемог та підкорення все нових вершин на благо рідного Хмельницького національного університету та України!

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити