КОРПОРАТИВНИЙ ГІМН
Корпоративні символи
Кафедра ПРЕСТИЖ-УПЕП
НАУКОВА РОБОТА
РЕТРОСПЕКТИВА
Освіта інфоресурс
Контакти
ALMA MATER Поділля
Гранд форум
Ботанічний сад
Біржа праці рекрутинг
Про спеціальність
Імперія фото
Наші здобутки
Наші студенти
Абітурієнту
Інтернет візаві
Гостьова книга
Інформаційні ресурси

Інформація відділу міжнародних зв'язків

Електронна бібліотека


Дорогі, любі, чарівні жінки!

Дорогі, любі, чарівні жінки, колектив кафедри

Управління персоналом і економіки праці

Хмельницького національного університету

щиро вітає Вас із прекрасним жіночим святом весни,

любові та гармонії – Міжнародним жіночим днем 8 березня!

 

З ледь відчутним весняним подихом приходить до нас чудове жіноче свято – 8 Березня. Не випадково свято припадає на час, коли прокидається природа, а люди живуть передчуттям оновлення, тепла, сонця. Багато в чому схожа на весну й жінка — вродою, лагідністю та ніжністю, а головне — своєю унікальною місією — дарувати життя, робити його світлим та яскравим. Усе найдорожче, що є у нашому житті – щастя, радість, надія, кохання, пов’язане з Жінкою. Без жінок не було б стільки світла, любові і тепла. Вони наповнюють будні яскравими фарбами, спонукають до шляхетних вчинків і добрих справ.

Мудрість, талановитість, постійне прагненням до самовдосконалення, невтомність, активна життєва позиція, що водночас поєднуються з жіночністю та красою, – саме такою сьогодні є сучасна жінка України. Жінка, як і весна, несе у світ особливу і велику місію природи – життя і любов, ніжність і турботу, натхнення і неповторність.

З нагоди величного Cвята бажаємо Вам, неймовірно прекрасні Жінки, міцного здоров’я, благополуччя і добробуту, подальших здобутків у роботі та завжди піднесеного настрою. Нехай Ваш подальший життєвий шлях буде встелений пелюстками троянд, різнобарв’ям почуттів, ніжною музикою нев’янучого кохання, життєдайною добротою! Нехай над Вами повсякчас сяє сонце, а Всевишній і доля ведуть Вас до справжнього жіночого щастя, дають наснаги здолати буденні труднощі і завжди залишатись у невимовній радості, всеохоплюючій любові та достатку!

Нехай посмішка пробудженої природи і тепло додадуть Вам сил і впевненості у собі. Нехай вас ніколи не оминає турбота чоловіків, а прекрасні почуття дарують натхнення для нових творчих успіхів і життєвих перемог. Бажаємо, щоб кожний день Ви зустрічали з посмішкою, з передчуттям радості, із впевненістю і спокоєм!

Дорогі, любі Жінки, хай святковими будуть Ваші будні і завжди квітне сад у душі. Залишайтеся завжди такими ж Неповторними, Чарівними та Загадковими. Нехай здійсняться усі Ваші заповітні мрії!  Міцного здоров’я Вам та Божого благословення у всьому, дорогі Берегині роду!

Додати коментар


Захисний код
Оновити