КОРПОРАТИВНИЙ ГІМН
Корпоративні символи
Кафедра ПРЕСТИЖ-УПЕП
НАУКОВА РОБОТА
РЕТРОСПЕКТИВА
Освіта інфоресурс
Контакти
ALMA MATER Поділля
Гранд форум
Ботанічний сад
Біржа праці рекрутинг
Про спеціальність
Імперія фото
Наші здобутки
Наші студенти
Абітурієнту
Інтернет візаві
Гостьова книга
Інформаційні ресурси

Інформація відділу міжнародних зв'язків

Електронна бібліотека


 

ВЕЛЬМИШАНОВНІ ДРУЗІ!

      Колектив кафедри управління персоналом і економіки праці Хмельницького національного університету в ці урочисті і святкові дні щиро вітає Вас із Великоднем - світлим і життєствердним святом Христового Воскресіння!

     Воскресіння Христове - Cвято свят! Цього дня з епохи в епоху, зі століття в століття, із року в рік серця всіх християн сповнюються безмежною радістю. Це Cвято виводить нас за межі земного життя, за рамки суєтної буденності. Воно возвеличує людей та єднає усіх нас із Творцем.

     Хочеться, щоб усе людство цінувало той величний подвиг Спасителя, який Він здійснив для перемоги життя над смертю, тріумфу добра над злом, світла над пітьмою, віри - над безнадією. Великодні дні спонукають усіх віруючих по-новому побачити й відчути себе в світі, оцінити чистоту своїх помислів, бажань та вчинків, а ще — бути добрішими, милосерднішими, терплячішими, благороднішими один до одного. Як переконує Святе Письмо, будь-яка добра справа, зроблена однією людиною на користь іншої, є гідною в очах Господніх і з часом обов’язково воздасться їй сторицею.

     В осяяний величною Пасхальною радістю час хочеться побажати, нехай кожен з нас відчує теплий подих квітневого вітру, помилується першими несміливими листочками, прислухається, як бродить під корою дерев свіжий сік нового життя. Плекаймо це життя, бережімо його, даруймо ніжність і турботу своїм родинам, творімо добро на землі. Нехай сила Воскресіння Господнього допоможе нам пережити всі негаразди, забути образи, зрозуміти просту істину: справжнє щастя – це дарувати щастя та любов своїй родині, друзям, колегам, усім навколо тебе.

     Щиро радіємо великому й величному Святу. Нехай же в ці дні сповниться вселенської Христової радості кожна українська душа. Нехай разом із Великоднем до Вас прийде міцне здоров’я, всеохоплююча любов, безмежне щастя, сімейний добробут, окрилений настрій, мир і злагода, душа знайде проблиски світла, серце спламеніє любов’ю, а помисли стануть щирими та добрими! Хай Боже Благословення ніколи не покидає вас і ваших рідних.

     У торжестві Великоднього вітання «Христос Воскрес!» бажаємо, щоб Ваше життя було чистим, як Святий Благодатний вогонь, щедрим, як запашна Великодня паска та яскравим, як колоритна українська писанка.

     Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

 

З великою повагою,

колектив кафедри Управління персоналом і економіки праці

Хмельницького національного університету

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити