КОРПОРАТИВНИЙ ГІМН
Корпоративні символи
Кафедра ПРЕСТИЖ-УПЕП
НАУКОВА РОБОТА
РЕТРОСПЕКТИВА
Освіта інфоресурс
Контакти
ALMA MATER Поділля
Гранд форум
Ботанічний сад
Біржа праці рекрутинг
Про спеціальність
Імперія фото
Наші здобутки
Наші студенти
Абітурієнту
Інтернет візаві
Гостьова книга
Інформаційні ресурси

Інформація відділу міжнародних зв'язків

Електронна бібліотека


 

      Дружній колектив кафедри «Управління персоналом і економіки праці» щиро вітає свою колегу Мантур-Чубату Олену Сергіївну з отриманням диплому спеціаліста з відзнакою за спеціальністю «Економіка» спеціалізацією «Економіка та управління персоналом»!!!!

     Диплом про вищу освіту – це підсумок напруженої навчальної діяльності, результат плідної інтелектуальної праці. Сьогодні усе більшої цінності набувають знання. Ринок праці ставить високі вимоги щодо професійності фахівців. Різні фактори обумовлюють зміни в складі і функціях професій, аж до появи нових, поєднання професійних управлінських та економічних знань. Метою отримання вищої освіти з УПРАВЛІННЯ ПЕРСОНАЛОМ є задоволення індивідуальних потреб фахівців у особистому та професійному зростанні, підвищення їх конкурентоспроможності відповідно до суспільних потреб, а також забезпечення потреб держави у кваліфікованих кадрах високого рівня професіоналізму та культури, здатних компетентно і відповідально виконувати фахові функції, впроваджувати у виробництво нові технології, сприяти подальшому розвитку кафедри, університету та держави.

     Колектив кафедри щиро радий за досягнення нашого колеги і бажає подальших успіхів і досягнень у її науково-педагогічній діяльності, а також у професійній роботі. Бажаємо наснаги для підкорення нових вершин та втілення у життя нових наукових ідей.

     Від усього серця колектив кафедри «Управління персоналом і економіки праці» бажає Олені Сергіївні нескінченного життєвого оптимізму, шаленої енергії, бадьорості духу та невичерпної наполегливості в досягненні усіх поставлених цілей! Бажаємо неймовірної сміливості в задумах і втілення самих амбітних планів.

     Шановна Олено Сергіївно, нехай кожен твій день буде осяяний променями щастя, радості та надії! Ми всім серцем віримо, що твоя плідна робота й активна наукова та освітянська позиція будуть запорукою процвітання нашої КАФЕДРИ! Нехай на цьому благородному шляху ТЕБЕ завжди супроводжує успіх!

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити