КОРПОРАТИВНИЙ ГІМН
Корпоративні символи
Кафедра ПРЕСТИЖ-УПЕП
НАУКОВА РОБОТА
РЕТРОСПЕКТИВА
Освіта інфоресурс
Контакти
ALMA MATER Поділля
Гранд форум
Ботанічний сад
Біржа праці рекрутинг
Про спеціальність
Імперія фото
Наші здобутки
Наші студенти
Абітурієнту
Інтернет візаві
Гостьова книга
Інформаційні ресурси

Інформація відділу міжнародних зв'язків

Електронна бібліотека


 

      Дружній колектив кафедри «Управління персоналом і економіки праці» щиро вітає студентку гр. УПЕП-14-1 Невмержицьку Олену Михайлівну, студента гр. УПЕП-14-2 Кравчука Максима Леонідовича та їх наукового керівника к.е.н., доцента Чернушкіну Оксану Олександрівну з отриманням диплому Лауреата Всеукраїнського молодіжного конкурсу «Новітній інтелект України» у номінації «Спудейські Есеї»!!!

     У сучасному світі інтелектуальний, науковий потенціал є тим наріжним каменем, на якому будуються економічна та політична незалежність країни, її авторитет на світовій арені. Наука XXI століття – рухомий, живий процес, який потребує вільного європейського мислення, володіння сучасними технологіями, креативності й відкритості до обміну ідеями та знаннями.

     Для підтримки обдарованої студентської молоді, створення умов для її творчого зростання, активізації науково-дослідної роботи студентів щороку проводиться Всеукраїнський молодіжний конкурс «НОВІТНІЙ ІНТЕЛЕКТ УКРАЇНИ», в якому завжди приймають участь студенти спеціальності «Економіка» за спеціалізацією «Управління персоналом та економіка праці». І сьогодні ми маємо результат – дійсно найкращий, тому що перемогти в конкурсі наукових дослідницьких робіт – це вже перша сходинка до справжньої величної науки!!!

     Дорогі студенти, ми щиро вітаємо Вас з цією перемогою! Нехай ніколи не згасають ваші прагнення до нових знань, хай завжди вас супроводжує натхнення до нових наукових пошуків. Молоді науковці – це золотий фонд нашої КАФЕДРИ, тож бажаємо Вам і надалі зростати інтелектуально та творчо, відкриваючи все нові і нові грані наук! Упевнені, що ви й надалі продовжуватиме займатися улюбленими для вас науковими дослідженнями. Бажаю вам зробити правильний вибір і здивувати світ своїми досягненнями і відкриттями!!! Майбутнє – за вашими знаннями і талантами. І ми віримо, що ви станете лідерами нашого покоління, яке відродить могутність і славу нашої КАФЕДРИ та університету.

     Дозвольте щиро привітати також наукового наставника наших переможців – к.е.н., доцента кафедри «Управління персоналом і економіки праці» Чернушкіну Оксану Олександрівну, яка своєю безкорисною, благородною працею сприяє підготовці студентської молоді до активної наукової діяльності, їх професійному самовизначенню. Перебуваючи в постійному творчому пошуку, Ви розвиваєте у своїх вихованцях дух допитливості, розкриваєте їхній потенціал, формуєте світогляд, плекаєте інтелектуальну, творчу еліту нашої КАФЕДРИ! Ваші знання і досвід, пошук нового і любов до підростаючого покоління є тим підмурком, завдяки якому живе і розвивається українська наука, виховується майбутнє нації, її сила і честь.

Сердечно дякуємо Чернушкіній Оксані Олександрівні та від усієї душі бажаємо Вам подальших професійних злетів і в науці і у викладацькій діяльності, ще більшого (міжнародного) фахового визнання: розумних, вдячних студентів, нових монографій і підручників, десятків цікавих статей у фаховій періодиці, чесних і порядних людей поруч. Бажаю Вам міцного здоров’я, творчого натхнення, життєвої енергії, нових досягнень і щедрих ужинків на науковій ниві!

 

 

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити