КОРПОРАТИВНИЙ ГІМН
Корпоративні символи
Кафедра ПРЕСТИЖ-УПЕП
НАУКОВА РОБОТА
РЕТРОСПЕКТИВА
Освіта інфоресурс
Контакти
ALMA MATER Поділля
Гранд форум
Ботанічний сад
Біржа праці рекрутинг
Про спеціальність
Імперія фото
Наші здобутки
Наші студенти
Абітурієнту
Інтернет візаві
Гостьова книга
Інформаційні ресурси

Інформація відділу міжнародних зв'язків

Електронна бібліотека


 

Дорогі наші БАКАЛАВРИ!!!!!

    Колектив кафедри «Управління персоналом і економіки праці» щиро вітає з із успішним завершенням навчання та отриманням омріяного ДИПЛОМУ!!!!!

     Сьогодні знаменна, визначна дата у Вашому житті. Адже колишні першокурсники отримали дипломи — один із перших та найважливіших документів в вашому вже дорослому житті. Він, наче путівка у самостійний світ, де набуті в університеті знання все частіше ставатимуть у нагоді та відкриватимуть перед вами нові можливості та перспективи професійного росту. Ви стали фахівцями своєї справи та впевнено крокуєте й надалі у своє професійне самовизначення та зростання!

     Диплом БАКАЛАВРА – це підсумок напруженої навчальної діяльності, результат спільної праці викладачів і студентів, всього колективу НАШОЇ КАФЕДРИ. У стінах своєї Альма-матер ви отримали необхідні знання, навички та досвід, зустріли своїх найліпших друзів, товаришів, коханих, реалізували себе у науковій, громадянській, творчій діяльності. Зі своєї сторони, професорсько-викладацький колектив КАФЕДРИ і керівництво університету зробили усе, щоб ваші студентські роки були максимально насиченими і незабутніми!!!

     Ви – наша управлінська еліта, яка буде працювати в усіх ешелонах влади. Ви - НАЙКРАЩІ!!! Ви – люди високої культури і творчої наснаги. Ми впевненні, що майбутнє – за вашими знаннями і талантами. Ми знаємо, що ви станете лідерами покоління, яке відродить могутність і славу України.

     Щиро бажаємо вам, дорогі випускники, здоров’я, невичерпної енергії, любові та натхнення! Будьте креативними особистостями, щоб ваші знання були витребуваними. Бажаємо максимально реалізувати свої творчі амбіції, наполегливо йти до успіху і досягати своєї мети. Будьте щасливими, креативними та живіть по максимуму! Нехай кожен ваш день буде осяяний променями щастя, радості та надії! Ми всім серцем віримо, що ваша плідна навчальна та наукова робота сприятиме подальшому розвитку вашого інтелекту, будуть запорукою вашого щасливого майбутнього, майбутнього нашого Хмельницького національного університету та всієї України!

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити