КОРПОРАТИВНИЙ ГІМН
Корпоративні символи
Кафедра ПРЕСТИЖ-УПЕП
НАУКОВА РОБОТА
РЕТРОСПЕКТИВА
Освіта інфоресурс
Контакти
ALMA MATER Поділля
Гранд форум
Ботанічний сад
Біржа праці рекрутинг
Про спеціальність
Імперія фото
Наші здобутки
Наші студенти
Абітурієнту
Інтернет візаві
Гостьова книга
Інформаційні ресурси

Інформація відділу міжнародних зв'язків

Електронна бібліотека


 

      Колектив кафедри Управління персоналом і економіки праці висловлює подяку к.е.н., доценту кафедру Хитрій Олені Володимирівні за активну участь у проведенні інтелектуальної гри Брейн-ринг!

     Економічна освіта в Україні набуває все більшої популярності. Тому дедалі частіше при вивченні економіки доводиться відходити від використання традиційних форм навчання, їх місце займають інші – активні методи та форми, зокрема ігри, квести, брейн-ринги. Саме під час гри студенти активізують свою пізнавальну діяльність, вміння обґрунтовувати думки, проявляють ініціативу, інтерес до знань, вони окрилені духом змагання і бажанням перемогти.

     Так, 03 жовтня 2018 р. до Всесвітнього дня вчителя студентська Рада факультету економіки і управління ХНУ провела дуже цікавий та пізнавальний захід «Брейн-ринг. Викладачі vs Студенти».

     Гра відбувалася між двома командами (викладачів та студентів) факультету економіки і управління. Дві команди гравців одночасно відповідають на одне і те ж питання, причому команда, що першою правильно відповіла позбавляє суперника можливості відповісти на це ж питання.

     На початку була «Візитка», де учасники представляли свою команду. У дружній гостинній атмосфері в стінах нашого ХНУ команди показали всі свої вміння і знання та викликавши безліч позитивних вражень і щирих усмішок.

На всіх етапах змагання учасники показали свої знання та вміння швидко обирати правильні відповіді із запропонованих.

Проведення БРЕЙН-РИНГУ передбачало для студентів реалізацію наступних завдань: - розширення і поглиблення здобутих студентами теоретичних знань; - сприяння підвищенню рівня грамотності студентів з дисципліни; - сприяння формуванню і закріпленню необхідних навичок і умінь; - розвиток здатності студентів виконувати творчі завдання, самостійність, відповідальність, зібраність, працьовитість - сприяння розвитку творчої активності.

Команда викладачів факультету економіки і управління трималася на високому рівні, показала злагоджену колективну гру, що і дало змогу перемогти у запеклій боротьбі з рахунком 25:21.

Для усіх брейн-ринг подарував незабутні враження, шквал позитивних емоцій та просто гарний настрій від спілкування у родинному колі університету. За одностайною думкою учасників, подібні заходи слід проводити частіше, адже вони є цікавим для студентів, неабияк стимулюють їх творчу активність, заохочують до накопичення знань і зближують студентські колективи.

Бажаємо усім бути наполегливими у навчанні, оскільки саме розвинений інтелект є головною умовою успішності у майбутній професії !!!

 

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити