КОРПОРАТИВНИЙ ГІМН
Корпоративні символи
Кафедра ПРЕСТИЖ-УПЕП
НАУКОВА РОБОТА
РЕТРОСПЕКТИВА
Освіта інфоресурс
Контакти
ALMA MATER Поділля
Гранд форум
Ботанічний сад
Біржа праці рекрутинг
Про спеціальність
Імперія фото
Наші здобутки
Наші студенти
Абітурієнту
Інтернет візаві
Гостьова книга
Інформаційні ресурси

Інформація відділу міжнародних зв'язків

Електронна бібліотека


 

      Професорсько-викладацький склад кафедри Управління персоналом та економіки праці Хмельницького національного університету взяли участь у Міжвідомчій науково-практичній конференції «Сучасні концептуальні підходи щодо управління персоналом у секторі безпеки і оборони України», яка відбулася у Національній Академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького

     19 жовтня 2018 року, на базі навчального закладу Державної прикордонної служби України відбулась Міжвідомча науково-практична конференція «Сучасні концептуальні підходи щодо управління персоналом у секторі безпеки і оборони України».

     Захід відбувся за участі Директора Департаменту особового складу Адміністрації Державної прикордонної служби України, кандидата наук з державного управління генерал-майора Миколи Маланчія, заступника директора Департаменту персоналу, організації освітньої та наукової діяльності Міністерства внутрішніх справ України, кандидата історичних наук, доцента Василя Капко та Директора Департаменту роботи з особовим складом Управління державної охорони України полковника Олександра Литвиненко.

     Участь у Міжвідомчій конференції взяли також понад 250 високоповажних науковців, серед яких 37 докторів наук, 185 кандидатів наук, представники Міністерства внутрішніх справ України, Національної поліції, Національної гвардії, Збройних Сил, Служби Безпеки, Служби зовнішньої розвідки України, Управління державної охорони, Національної академії прокуратури України, Донецького юридичного інституту МВС, Львівського державного університету внутрішніх справ, Харківського національного університету внутрішніх справ, Національного університету «Острозька академія» та Хмельницького національного університету.

     Відкрив конференцію ректор Національної академії доктор технічних наук, Академік Академії наук прикладної радіоелектроніки, відмінник освіти України, професор, заслужений працівник освіти України, генерал-майор Олег Шинкарук. Керівник навчального закладу Держприкордонслужби України привітав гостей міжвідомчої конференції та акцентував увагу на актуальності її проведення.

Привітав учасників конференції і Голова Державної прикордонної служби України генерал-полковник Петро Цигикал. Вітальне слово від його імені зачитав Директор Департаменту особового складу генерал-майор Микола Маланчій. «Управління персоналом є одним із пріоритетних напрямків діяльності органів управління, відповідних структурних підрозділів та посадових осіб Державної прикордонної служби України. Сподіваюсь, що оригінальність ідей, широта поглядів, глибина аргументації позицій учасників конференції збагатять наукове забезпечення правоохоронної сфери, знайдуть визначення наукової спільноти, будуть затребуваними практиками. Упевнений, що наукові розробки, результати яких будуть представлені учасниками конференції – представниками всіх регіонів України, спрямовані на підтримку та підвищення ефективності діяльності складових сектору безпеки і оборони.», – йшлося у зверненні.

Водночас Голова Держприкордонслужби України висловив переконання, що новизна й актуальність думок, які лунатимуть під час Міжвідомчої науково-практичної конференції, знайдуть визнання серед наукової спільноти України, а також будуть затребувані практиками.

Зазначимо, що під час заходу було оголошено Указ Президента України, наказ Голови Державної прикордонної служби України та вручено почесні грамоти учасникам конференції.

Загалом науково-практична конференція складалася з декількох етапів і включала в себе пленарне засідання, засідання секцій та підбиття підсумків.

Основними тематиками секцій конференції були: організаційно-правовове забезпечення управління персоналом; кадрові технології та управління професійним розвитком персоналу (добір, професійне навчання, оцінювання, кар’єра, збереження, виховання, тощо); модернізація системи підготовки перепідготовки та підвищення кваліфікації персоналу; взаємодія органів сектору безпеки та оборони у сфері формування кадрового потенціалу

У ході конференції учасниками обговорили стан та перспективи розвитку кадрової політики в секторі безпеки оборони України, що дозволить спрогнозувати та реалізувати стратегічні цілі щодо відбору та підготовки персоналу.

Висловлюємо слова вдячності та захоплення Шинкаруку Олегу Миколайовичу та його команді за отримані позитивні враження та плідну працю.

Варто відзначити високий науковий та організаційний рівень проведеної конференції, який був забезпечений завдяки кропіткій праці. В умовах сьогодення, незважаючи на складні умови у нашій державі, низку труднощів з організації, загальнодержавні матеріальні труднощі було проведено конференцію на якісно високому рівні. З точки зору змісту цей захід відрізнявся виключно широким колом питань і високим професійним рівнем учасників. Всі доповіді та дискусії були цікавими і динамічними. конференція була прекрасно організована і підготовлена.

Бажаємо Вам подальших наукових та творчих здобутків, натхнення та можливостей для проведення таких важливих та яскравих наукових конференцій!

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити