КОРПОРАТИВНИЙ ГІМН
Корпоративні символи
Кафедра ПРЕСТИЖ-УПЕП
НАУКОВА РОБОТА
РЕТРОСПЕКТИВА
Освіта інфоресурс
Контакти
ALMA MATER Поділля
Гранд форум
Ботанічний сад
Біржа праці рекрутинг
Про спеціальність
Імперія фото
Наші здобутки
Наші студенти
Абітурієнту
Інтернет візаві
Гостьова книга
Інформаційні ресурси

Інформація відділу міжнародних зв'язків

Електронна бібліотека


Дорогі, любі, чарівні жінки!

Дорогі, любі, чарівні жінки, колектив кафедри

Управління персоналом і економіки праці

Хмельницького національного університету

щиро вітає Вас із прекрасним жіночим святом весни, любові та гармонії

– Міжнародним жіночим днем 8 березня!

 

Із землі ще не зійшов сніг, а в душу проситься весна. Вона замайоріла мімозами, нарцисами, гіацинтами, тюльпанами, нагадуючи своїм диханням про Міжнародний жіночий день 8 Березня. Це по-справжньому світле та весняне жіноче свято щоразу нагадує нам про найцінніше та найпрекрасніше, що є у нашому житті – кохання, сердечність та вірність.

8 Березня — це свято, схоже на загадковую жіночу душу, сповнену у весняному розмаї таємничості, трепетного очікування чогось нового і прекрасного. 8 Березня приносить тепло перших променів весняного сонця, символізуючи життєдайне оновлення природи, вінцем якої є людство, а кращою його половиною – ЖІНКА. 

Все найсвітліше, що є у світі, пов’язане з Жінкою — берегинею роду людського. Віки і тисячоліття світової історії осяяні жіночою ніжністю, мудрістю та вродою. Без жінки уявити наш світ неможливо! Бо світ, у якому є жінка, – Прекрасний. У ласкавих жіночих руках — затишок родинної оселі і виховання дітей. До чого б Ви не доторкнувся жіночий погляд, усе відразу розквітає і висвітлюється променями добра.

З нагоди Величного Cвята бажаємо Вам, неймовірно прекрасні Жінки, міцного здоров’я, життєвого оптимізму, родинного благополуччя і добробуту. Нехай щастям і любов’ю буде сповнений кожен день Вашого життя. Велике спасибі Вам, милі жінки, за материнську мудрість, ніжність і добре слово! Щедрість Ваших душ зігріває, сила духу – захоплює, а краса – вселяє віру у щасливе майбутнє! Ви наповнюєте будні яскравими фарбами, спонукаєте до шляхетних вчинків і добрих справ.

Нехай сонцесяйна дивовижна краса нової весни дарує Вам усе найкраще, що є на світі. Нехай вас ніколи не оминає турбота чоловіків, а прекрасні почуття дарують натхнення для нових творчих успіхів і життєвих перемог. Будьте завжди усміхненими, сповненими надій та такими ж витонченими і прекрасними, як сама весна.

Нехай Божа ласка завжди огортає Вас своїм світлом та теплом! Нехай у Вашому серці завжди панує невичерпне кохання, а в очах віддзеркалюється нескінченне щастя!

Додати коментар


Захисний код
Оновити

<