КОРПОРАТИВНИЙ ГІМН
Корпоративні символи
Кафедра ПРЕСТИЖ-УПЕП
НАУКОВА РОБОТА
РЕТРОСПЕКТИВА
Освіта інфоресурс
Контакти
ALMA MATER Поділля
Гранд форум
Ботанічний сад
Біржа праці рекрутинг
Про спеціальність
Імперія фото
Наші здобутки
Наші студенти
Абітурієнту
Інтернет візаві
Гостьова книга
Інформаційні ресурси

Інформація відділу міжнародних зв'язків

Електронна бібліотека


Колектив кафедри управління персоналом і економіки праці щиро вітає з перемогою на виборах новообраного голову Студентського самоврядування факультету економіки і управління – ГОРОБЕЦЬ ОЛЬГУ ВОЛОДИМИРІВНУ, студентку 3 курсу групи УПЕП-16-1 та заступника голови Студентського самоврядування факультету економіки і управління − ЛИСАК ОЛЬГУ МИКОЛАЇВНУ, студентку 1 курсу групи УПЕП-18-1 спеціальності «Економіка» спеціалізації «Управління персоналом та економіка праці»!

Студенти урочисто привітали новообраного голову студентського самоврядування факультету економіки і управління з перемогою і побажали Горобець О.В. нових звершень та нових ідей. Адже до керівництва обрано свідому, відповідальну молоду особистість, яка є досить креативною, творчою, має стратегічне мислення та бажання багато працювати, прагне зробити багато корисного для студентського колективу та університету загалом, і таким чином самореалізуватись як СПРАВЖНІЙ УПРАВЛІНЕЦЬ!!! Вона ж, у свою чергу, подякувала за підтримку, пообіцяла плідно працювати на цій посаді та закликала всіх студентів реформувати студентське самоврядування в університеті та вивести його на якісно новий рівень!

Але перемога – це далеко не кінцева мета, а лише старт кропіткої і відповідальної роботи. Тому бажаємо Горобець Ользі Володимирівні та Лисак Ользі Миколаївні плідної роботи, творчого натхнення, активізації організаторських та лідерських особистісних якостей, творчої наснаги та успіхів у досягненні благородної мети, яку ви поставили перед собою! Примножуйте традиції та збагачуйте новими кольорами студентське життя!

 

                                Горобець Ольга Володимирівна 

 

 

                                              Лисак Ольга Миколаївна  

 

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити