КОРПОРАТИВНИЙ ГІМН
Корпоративні символи
Кафедра ПРЕСТИЖ-УПЕП
НАУКОВА РОБОТА
РЕТРОСПЕКТИВА
Освіта інфоресурс
Контакти
ALMA MATER Поділля
Гранд форум
Ботанічний сад
Біржа праці рекрутинг
Про спеціальність
Імперія фото
Наші здобутки
Наші студенти
Абітурієнту
Інтернет візаві
Гостьова книга
Інформаційні ресурси

Інформація відділу міжнародних зв'язків

Електронна бібліотека


 

Дружній колектив кафедри «Управління персоналом і економіки праці» щиро вітає студентку  гр. УПЕПм-18-1 Модіну Діану Володмирівну,  переможницю ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Управління персоналом та економіка праці» та її наукового керівника к.е.н., доцента Чернушкіну Оксану Олександрівну з отриманням диплому ІІІ ступеня !!!

З метою підтримки обдарованої студентської молоді, створення умов для її творчого зростання, активізації науково-дослідної роботи студентів 4-5 квітня 2019 р. в Тернопільського національного економічного університету проведено ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Управління персоналом і економіка праці».

За результатами рецензування галузевою конкурсною комісією для участі у підсумковій конференції було відібрано кращі роботи, серед яких наукова робота Модіної Діани Володимирівни на тему «Управління соціально-психологічним кліматом в державній установі (на прикладі Головного управління державної казначейської служби України у Хмельницькій області)». Під час підсумкової науково-практичної конференції виступили 29 студентів з 20 закладів вищої освіти. Учасники цікаво та продуктивно провели час в науковому оточенні та спілкуванні.

Цілеспрямованість, прагнення досягти омріяної мети, працелюбність, уміння бачити проблеми в сучасному світі, бажання дослідити і розв’язати їх – якості, притаманні нашому молодому науковцю! Діано Володимирівно, ми щиро вітаємо Вас з цією перемогою! Нехай ніколи не згасають прагнення до нових знань, хай завжди супроводжує натхнення до нових наукових пошуків. Молоді науковці – це золотий фонд нашої КАФЕДРИ, тож бажаємо надалі зростати інтелектуально і творчо, відкриваючи все нові та нові грані наук! 

Дозвольте щиро привітати також наукового наставника – к.е.н., доцента кафедри «Управління персоналом і економіки праці» Чернушкіну Оксану Олександрівну, яка своєю безкорисною, благородною працею сприяє підготовці студентської молоді до активної наукової діяльності, їх професійному самовизначенню. Сердечно дякуємо Чернушкіній Оксані Олександрівні та від усієї душі бажаємо Вам подальших професійних злетів і в науці і у викладацькій діяльності, ще більшого (міжнародного) фахового визнання: розумних, вдячних студентів,  нових  монографій  і  підручників, десятків цікавих статей  у фаховій  періодиці,  чесних  і порядних людей поруч. Бажаємо Вам міцного здоров’я, творчого натхнення, життєвої енергії, нових досягнень і щедрих ужинків на науковій ниві!

 Вітаємо наших призерів, пишаємося їхніми досягненнями та бажаємо подальших перемог!

Чернушкіна
Оксана Олександрівна
Модіна
Діана Володимирівна

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

.

Додати коментар


Захисний код
Оновити