КОРПОРАТИВНИЙ ГІМН
Корпоративні символи
Кафедра ПРЕСТИЖ-УПЕП
НАУКОВА РОБОТА
РЕТРОСПЕКТИВА
Освіта інфоресурс
Контакти
ALMA MATER Поділля
Гранд форум
Нобелівські лауреати з Економіки
Про спеціальність
Професійна діяльність випускників
Спорт
Освітній процес
Імперія фото
Наші здобутки
Наші студенти
Абітурієнту
Інтернет візаві
Гостьова книга
Інформаційні ресурси

Інформація відділу міжнародних зв'язків

Електронна бібліотека


 

ВЕЛЬМИШАНОВНІ ДРУЗІ!

 

Колектив кафедри управління персоналом і економіки праці Хмельницького національного університету щиро вітає Вас із наступаючим Світлим Христовим Воскресінням!

 

Тане сніг, дихає земля, зворушливо співають птахи. З першими молодими листочками приходить у наші домівки світле свято – Христове Воскресіння. Пасхальні дні спонукають усіх нас по-новому побачити й відчути себе, оцінити чистоту своїх помислів, бажань та вчинків, а ще–бути добрішими, милосерднішими, благороднішими один до одного. Великдень це світле свято, яке символізує духовне відродження української нації і, водночас, пов’язано із весняним пробудженням і оновленням всієї землі. Це свято, яке єднає усіх нас у прагненні жити й діяти так, аби у кожній родині та в усій нашій Україні панували мир, злагода, віра, надія, любов.

З нагоди великого свята Воскресіння Христового прийміть наші найкращі вітання і побажання Божого благословення, здоров'я і добробуту! Нехай сяйво Божественного Воскресіння, яке є джерелом світла, мужності й сили, зміцнить усіх Вас любов’ю, терпінням і всепрощенням. Нехай у цей святковий весняний день Вас і Ваших рідних об’єднує родинний затишок, почуття радості, повноти життя та щедрості української землі. Хай Син Божий благословить Вас здоров’ям, щастям, освятить миром і благополуччям оселю. Нехай Ваші душі будуть багаті на добро, як святковий стіл, чисті як Великодній рушник і веселі, як українські писанки. Нехай радісні Пасхальні дні покладуть благодатні початки нових перемог і звершень на Вашому життєвому шляху.

 

ХРИСТОС ВОСКРЕСС!Краснею

ВОІСТИНУ ВОСКРЕС!

Додати коментар


Захисний код
Оновити