КОРПОРАТИВНИЙ ГІМН
Корпоративні символи
Кафедра ПРЕСТИЖ-УПЕП
НАУКОВА РОБОТА
РЕТРОСПЕКТИВА
Освіта інфоресурс
Контакти
ALMA MATER Поділля
Гранд форум
Ботанічний сад
Про спеціальність
Професійна діяльність випускників
Спорт
Імперія фото
Наші здобутки
Наші студенти
Абітурієнту
Інтернет візаві
Гостьова книга
Інформаційні ресурси

Інформація відділу міжнародних зв'язків

Електронна бібліотека


Хмельницький City Run

 НАШІ СТУДЕНТИ – МАЙБУТНІ

ОЛІМПІЙСЬКІ ПЕРЕМОЖЦІ!!!!

 

18 травня 2019 року вдруге у місті Хмельницькому відбувся відкритий міський забіг «Хмельницький City Run». На старт вийшли сотні бігунів з усієї України. 

Марафон – це складна дистанція, що підкорюється найсміливішим та найнаполегливішим!Цього року в рамках заходу «Хмельницький City Run» вперше взяли участь студенти спеціальності «Економіка» за спеціалізацією «Управління персоналом та економіки праці» ЖУКОВСЬКИЙ БОГДАН ТА КОВЧАК МАРІЯ. Студенти групи УПЕП-16-1 стали учасники десятикілометрового забігу. Долати шлях бігунам довелося під дощем, що розпочався одразу після старту. Не лише емоції виснаженості можна було побачити в наших бігунів, а й емоції радості, щастя, гордості і вдячності.

Біг на довгі дистанції – це можливість впорядкувати свої думки, налаштуватись на якусь важливу справу чи просто відволіктись від щоденної, рутинної роботи, своєрідний релакс, який допомагає поєднати приємне з корисним. Біг – він розвиває людину, спрямовує в правильному напрямку. Адже людина біжить, рухається вперед і тільки ВПЕРЕД до своєї мети, до своєї цілі!!!

Для СПРАВЖНІХ УПРАВЛІНЦІВ марафон допомагає віднайти свої межі і переступити через них; навчитися ставити правильні цілі; знаходити переконливі аргументи у процесі діалогу з собою, щоб продовжувати і не зупинятися, та як відчути справжнє щастя!!!

Дорогі, наші марафонівці, колектив кафедри управління персоналом і економіки праці щиро ВІТАЄ вас з Вашою особистою ПЕРЕМОГОЮ!Бажаємо вам міцного здоров’я, впевнені в собі та своїх можливостях. Єдина порада – ніколи не здаватись! Адже витримка – це ознака СПРАВЖНЬОГО ЛІДЕРА!!! Якщо ти дозволив собі хоча б раз здатись, то це в майбутньому може стати звичкою. Працюйте над собою та йдіть наполегливо до своєї цілі. А також не відкладайте на завтра те, що можете зробити сьогодні!!!!

Ви можете більше, ніж собі думаєте! Нехай ваші спортивні результати будуть високими, прагніть до нових ще вищих вершин, втілюйте свої мрії!!! Бажаємо нових перемог над собою та здобуття нових рекордів Ураїни та світу!

 

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити