КОРПОРАТИВНИЙ ГІМН
Корпоративні символи
Кафедра ПРЕСТИЖ-УПЕП
НАУКОВА РОБОТА
РЕТРОСПЕКТИВА
Освіта інфоресурс
Контакти
ALMA MATER Поділля
Гранд форум
Нобелівські лауреати з Економіки
Про спеціальність
Професійна діяльність випускників
Спорт
Освітній процес
Імперія фото
Наші здобутки
Наші студенти
Абітурієнту
Інтернет візаві
Гостьова книга
Інформаційні ресурси

Інформація відділу міжнародних зв'язків

Електронна бібліотека


Національна служба посередництва і примирення - на захисті прав найманих працівників

01 жовтня 2019 року відбулася зустріч головного спеціаліста Відділення Національної служби посередництва і примирення в Хмельницькій області Гавари Інни Миколаївни та студентів спеціальності "Економіка" за спеціалізацією "Управління персоналом та економіка праці". Тема лекції : "Національна служба посередництва і примирення - на захисті прав найманих працівників".

Головний спеціаліст Відділення детально ознайомила студентів із напрямами діяльності Національної служби посередництва і примирення. Головною метою діяльності є — стабільність соціально-трудових відносин на підприємствах, в установах, організаціях усіх форм власності нашої держави. На сьогодні, у період реформ, дуже важливо переходити на нові форми відносин. Головне – щоб люди знали, що вони захищені, що вони потрібні державі. На сьогодні взагалі постає питання, щоб у суспільстві не було соціальних заборон ні щодо праці, ні мирного життя, - відзначила Інна Миколаївна.

Робота Відділення по реалізації положень законодавчих та нормативно-правових актів з питань вирішення колективних трудових спорів, запобігання їх виникненню здійснюється в тісній співпраці з обласною державною адміністрацією, обласною радою, міською радою, обласною федерацією роботодавців, обласною радою професійних спілок.

Крім цього, відділенням проводиться постійний прийом громадян, яким надається консультаційна допомога з різних питань, пов’язаних з порушенням трудового законодавства, вирішенням колективних трудових спорів (конфліктів), розгляд письмових звернень, а також надання консультацій у телефонному режимі.

Вислвлюємо вдячнісь за цікаву та надзвичайно актуальну лекцію нашій випускниці Гаварі Інні Миколаївні. Бажаємо вам великих успіхів і удачі, стрімкого особистого зростання в діяльності, великих перемог і великих планів, стабільного доходу в житті!

Додати коментар


Захисний код
Оновити