КОРПОРАТИВНИЙ ГІМН
Корпоративні символи
Кафедра ПРЕСТИЖ-УПЕП
НАУКОВА РОБОТА
РЕТРОСПЕКТИВА
Освіта інфоресурс
Контакти
ALMA MATER Поділля
Гранд форум
Нобелівські лауреати з Економіки
Про спеціальність
Професійна діяльність випускників
Спорт
Освітній процес
Імперія фото
Наші здобутки
Наші студенти
Абітурієнту
Інтернет візаві
Гостьова книга
Інформаційні ресурси

Інформація відділу міжнародних зв'язків

Електронна бібліотека


Шановний освітянине!

Шановний освітянине!
Колектив кафедри Управління персоналом і економіки праці Хмельницького національного університету від щирого серця вітає Вас із професійним святом!

Віддане служіння обраній справі, невтомний творчий пошук, величезний талант і покликання сіяти мудрість та знання, прояв педагогічної майстерності і безкорисливе добро, яке повсякчас дарується своїм вихованцям – це нескінченний перелік позитивних якостей, якими наділений кожний освітянин! Багаторічний досвід і незгасаючий вогонь відданості своїй справі слугує подальшому розвитку духовного та інтелектуального рівня підростаючого покоління.
Сьогодні свято людей, які беруть на себе відповідальність за тих, кого навчають та виховують, і разом з тим відповідають за самого себе, свою професійну підготовку, своє право носити таке високе й почесне звання – освітянина! Не легкою є справа навчати: адже, вчити ми всі здатні і навіть схильні, а ось навчити може далеко не кожний. Шановні освітяни, Ви досконало володієте цим секретом та щедро ділитесь частинкою свої душі, своїми знаннями. Вам вірять, Вас люблять і шанують.
Нехай ніколи не вичерпується доброта і мудрість у викладацькому серці! Бажаємо Вам міцного здоров'я і благополуччя, терпіння й оптимізму. Нехай завжди щедрою буде на нові таланти, яскраві особистості та визначні перемоги освітянська нива, а в усіх Ваших починаннях будуть супутниками успіх та удача! Творчої наснаги та нових звершень заради рідного краю та незалежної України!
Зі святом Вас, дорогі освітяни!

Додати коментар


Захисний код
Оновити