КОРПОРАТИВНИЙ ГІМН
Корпоративні символи
Кафедра ПРЕСТИЖ-УПЕП
НАУКОВА РОБОТА
РЕТРОСПЕКТИВА
Освіта інфоресурс
Контакти
ALMA MATER Поділля
Гранд форум
Нобелівські лауреати з Економіки
Про спеціальність
Професійна діяльність випускників
Спорт
Освітній процес
Імперія фото
Наші здобутки
Наші студенти
Абітурієнту
Інтернет візаві
Гостьова книга
Інформаційні ресурси

Інформація відділу міжнародних зв'язків

Електронна бібліотека


Пікнік студентів

Пікнік студентів групи УПЕП-19-2 та УПЕП-19-3 пройшов на славу, і ми можемо з гордістю і впевненістю визнати це фактом!!! Це був просто незабутній відпочинок на природі – прекрасна атмосфера такого дня здатна зарядити енергією на весь семестр. Пікнік на спеціальності УПЕП відбувається вже не вперше, і ми пишаємося тим, що кожного року ми притримуємось цієї традиції та святкуємо день студента разом. Завдяки Вам наші дорогі студенти відпочинок видався веселий і запальний, щирий і активний, по-справжньому теплий та дружній.
Разом з тим, з нагоди Вашого свята ми куратори, звертаємось з привітальним словом до Вас, дорогі наші студенти спеціальності «Економіка» за спеціалізацією «Управління персоналом та економіка праці». Пам’ятайте, усі перешкоди долаються силою знань. Могутня, процвітаюча держава починається з університетських аудиторій, зі спортивних залів, бібліотек та лабораторій. Саме Ваше прагнення до навчання та пізнання, творчого мислення та самореалізації є запорукою гідного майбутнього Вас та нашої держави в цілому.
Ми хочемо побажати Вам вірити в себе і прагнути до втілення в життя своїх мрій, не залишати своїх надій та очікувань, свідомо вчитися і поповнювати свою «валізу» потрібними знаннями, присвячувати себе цікавим і веселим захопленням. Впевненого прагнення до намічених цілей та блискучих перспектив на горизонті Вашого професійного майбутнього! Будьте здоровими, щасливими та такими ж активними і талановитими як Ви є!
Нехай ваші серця завжди будуть наповнені радістю, вірою, надією та любов’ю, дорогі наші студенти!

 

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити