КОРПОРАТИВНИЙ ГІМН
Корпоративні символи
Кафедра ПРЕСТИЖ-УПЕП
НАУКОВА РОБОТА
РЕТРОСПЕКТИВА
Освіта інфоресурс
Контакти
ALMA MATER Поділля
Гранд форум
Нобелівські лауреати з Економіки
Про спеціальність
Професійна діяльність випускників
Спорт
Освітній процес
Імперія фото
Наші здобутки
Наші студенти
Абітурієнту
Інтернет візаві
Гостьова книга
Інформаційні ресурси

Інформація відділу міжнародних зв'язків

Електронна бібліотека


Боулінг

Вельмишановне студентство, дорогі, улюблені, працьовиті та найкрасивіші на світі!

Боулінг являється однією із найпопулярніших ігор у світі. Адже це універсальна гра, вона об'єднує людей різних за віком та соціальним статусом, з різними професіями та вподобаннями, її однаково полюбляють як хлопці, так і дівчата.

Одним словом, ніяких обмежень, все що потрібно – це майстерність рук, вміння зосередитись та розрахувати свої сили, терпіння, наполегливість, ну і звичайно – бажання. Саме тому, боулінг став чудовою знахідкою для студентів другого курсу спеціальності «Економіка» за спеціалізацією «Управління персоналом та економіка праці»

, де вони дружньою компанією, змогли чудово та незабутньо провести час, активно відпочити та відсвяткувати своє свято – дня студента!
Гра у боулінг студентів групи УПЕП-18-1, УПЕП-18-2 та УПЕП-18-3 разом зі своїми кураторами була справді безкомпромісною: кожний максимально проявив свої здібності. Не важливо, хто переміг, а хто поступився, адже в цілому кожний отримав набагато більше, ніж виграш та високі бали у турнірній таблиці – це щира підтримка, яскраві емоції та чудово проведений час разом зі своїми викладачами. Зрештою усі залишились у захваті від гри в боулінг. Стільки емоцій вже давно не переповнювали кожного з нас. Все було на найвищому рівні.
Користуючись нагодою, дорогі наші студенти спеціальності «Економіка» за спеціалізацією «Управління персоналом та економіка праці» хочемо ще раз усіх Вас привітати з Вашим святом! Бажаємо усім Вам досягнути того, до чого кожен з Вас прагне, винести для себе багато істин, теорій, практик і результатів, а найголовніше набратися достатнього багажу знань, заради якого Ви і стали студентами. Направляйте весь свій присутній ентузіазм в потрібне русло та навчайтеся в задоволення, освоюйте нові горизонти та неодмінно прагніть до більшого! Поки життя надає Вам таку можливість, беріть від неї все. Нехай роки, що пролітають так швидко, залишать у Вашій пам'яті яскравий та незабутній відбиток радісних і позитивних вражень!

 

 

 

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити