КОРПОРАТИВНИЙ ГІМН
Корпоративні символи
Кафедра ПРЕСТИЖ-УПЕП
НАУКОВА РОБОТА
РЕТРОСПЕКТИВА
Освіта інфоресурс
Контакти
ALMA MATER Поділля
Гранд форум
Нобелівські лауреати з Економіки
Про спеціальність
Професійна діяльність випускників
Спорт
Освітній процес
Імперія фото
Наші здобутки
Наші студенти
Абітурієнту
Інтернет візаві
Гостьова книга
Інформаційні ресурси

Інформація відділу міжнародних зв'язків

Електронна бібліотека


з Днем Збройних сил України!

Колектив кафедри Управління персоналом і економіки праці Хмельницького національного університету щиро вітає усіх

з Днем Збройних сил України!

 

Шановні воїни, ветерани війни і Збройних Сил, учасники визвольних змагань українського народу прийміть найщиріші вітання до Вашого професійного свята!

6 Грудня — це свято пам’яті тисяч відважних воїнів, які віддали свої життя за незалежність, волю, суверенність та неподільність нашої держави. Ніколи не забути нам героїчних подвигів наших прадідів в ім’я України, їх щирої любові до рідної землі та безмежної відданості своїй Батьківщині.

Проте День Збройних сил України — це насамперед свято на честь тих, хто нині захищає територію нашої країни від ворогів, піклується про безпеку та зміцнення обороноздатності Української держави. Це свято хоробрих військовослужбовців, завдяки незламному духу яких наша країна досі лишається суверенною незалежною державою.

На наших військових покладена священна місія – боронити рідну землю, забезпечувати мирне життя свого народу. Історія Української держави, і її Збройних Сил свідчить про те, що вони з честю виконують її. У цей день висловлюємо слова щирої вдячності військовослужбовцям за патріотизм, професіоналізм і самовіддану службу на благо Вітчизни.

Бажаємо Вам доброго здоров’я на довгі роки, успіхів у праці, щастя, благополуччя, миру та надійного тилу. Міцних сил Вам і незламної віри, бравих ідей і добрих надій, впевнених планів і обов’язкової удачі, незгасного оптимізму і відмінного виконання всіх поставлених завдань. Козацької мужності, дідівської гідності, батьківської мудрості, незламної сили волі та віри у власні сили. Нехай оптимізм, спокій та гарний настрій завжди крокують поряд. Мирного неба, благополуччя та процвітання українській державі. Бажаємо всім нам миру і спoкoю на всій українській землі.

Слава Вам і слава Україні!

Додати коментар


Захисний код
Оновити