КОРПОРАТИВНИЙ ГІМН
Корпоративні символи
Кафедра ПРЕСТИЖ-УПЕП
НАУКОВА РОБОТА
РЕТРОСПЕКТИВА
Освіта інфоресурс
Контакти
ALMA MATER Поділля
Гранд форум
Нобелівські лауреати з Економіки
Про спеціальність
Професійна діяльність випускників
Спорт
Освітній процес
Імперія фото
Наші здобутки
Наші студенти
Абітурієнту
Інтернет візаві
Гостьова книга
Інформаційні ресурси

Інформація відділу міжнародних зв'язків

Електронна бібліотека


Всіх із наступаючим Новим роком та Різдвом Христовим!

Вельмишановні друзі, колеги та студенти!
Колектив кафедри
Управління персоналом і економіки праці
Хмельницького національного університету
щиро вітає Всіх із наступаючим
Новим роком та Різдвом Христовим!
Зимові свята особливі, наповнені атмосферою чарівності та дива, вселяють кожному надії на зміни і дарують приємні емоції. Місто ніби одяглося в золоті прикраси, всі готуються до свята. Всюди виблискують новорічні гірлянди і запалюються новорічні ялинки. В ці казкові новорічні свята світ навколо стає яскравішим, очі світяться від захоплення, а в житті відбуваються приємні і незабутні пригоди.
У Новому Році, перш за все, хочемо побажати усім любові. Єдине, що рухає сьогодні світом — це любов. Заради любові відбуваються самі неймовірні подвиги, люди відправляються в самі наднебезпечні подорожі й роблять найбільші відкриття. Тому нехай Ваше життя буде сповнене цим прекрасним почуттям весь наступний рік! Любіть, все що Ви робите і робіть все, що любите, і Ви досить швидко помітите, як оточуючі віддячать Вам сторицею!
Ми бажаємо всім Вам саме того кращого, про що Ви мрієте сьогодні! Нехай прекрасні зимові свята принесуть мир, спокій і злагоду, впевненість у майбутньому! Нехай Новий рік буде щедрим для Вас на цікаві плани та творчі успіхи, принесе із собою смак нових перемог, впевненість у правильності обраної мети та енергію для її досягнення! Бажаємо Вам побачити дорогу до Вашої мрії та мати багато позитивної енергії, щоб іти цією дорогою щодня, зустрічаючи мудрих і щирих людей, залучаючись до цікавих і різноманітних подій, створюючи щось своє, сяюче, добре…
Бажаємо Вам, Вашому колективу і родинам нехай ці величні зимові свята, як і всі дні наступного року, будуть щедрими на любов і доброту, взаєморозуміння і повагу, а Різдвяна Зоря запалить у Ваших серцях вогонь Віри, Надії і впевненості у здійсненні найзаповітніших бажань! Хай Ваше життя осяє Боже благословення, а оптимізм утвердить Вас на добрі справи. Зичимо Всім міцного здоров’я, добробуту, сімейного затишку та щасливої долі Вам і Вашим родинам!
Веселих і радісних свят!
Гарного настрою та духовного піднесення!
З Новим роком! З Різдвом Христовим!

Додати коментар


Захисний код
Оновити