КОРПОРАТИВНИЙ ГІМН
Корпоративні символи
Кафедра ПРЕСТИЖ-УПЕП
НАУКОВА РОБОТА
РЕТРОСПЕКТИВА
Освіта інфоресурс
Контакти
ALMA MATER Поділля
Гранд форум
Нобелівські лауреати з Економіки
Про спеціальність
Професійна діяльність випускників
Спорт
Освітній процес
Імперія фото
Наші здобутки
Наші студенти
Абітурієнту
Інтернет візаві
Гостьова книга
Інформаційні ресурси

Інформація відділу міжнародних зв'язків

Електронна бібліотека


Персонал кафедри «Управління персоналом і економіки праці» висловлює Вам щиру подяку за самовіддану працю на вельми важкій, але благородній ниві народної освіти, за Ваше вміння сплачувати борги і ефективно працювати в улюбленій команді, створювати позитивний соціально-психологічний клімат і формувати високий корпоративний дух, плідно суміщати навчальний процес і особисте життя, здійснювати велику виховну роботу серед студентської молоді і блискуче проводити різноманітні масові заходи. Ви – високопрофесійний фахівець, чудовий педагог, надійний друг. Ви – прекрасна леді. ВИ - людина З ВЕЛИКОЇ ЛІТЕРИ !  

       Завдяки Вашій апасіонарності, екстравагантності, креативній і творчій праці, професійній компетентності та високій відповідальності ви здобули авторитет серед студентів. Притаманні Вам безмежний оптимізм, невичерпна енергія, людяність, корпоративний патріотизм і відданість освітній справі є гідним прикладом для тих, хто живе і працює поруч.

Щиро бажаємо Вам прихильності Фортуни, квітучого здоров’я, внутрішньої гармонії душі із тілом, краси і грації, незабутнього кохання і жіночої мудрості, невичерпного оптимізму і могутньої іскристої енергії, стрімкого і невпинного руху вперед до нових наукових звершень і романтичних вражень! Нехай Ваш життєвий шлях буде гідним, вельми цікавим і безмежно щасливим, а серце і надалі випромінювало світло та любов!

Будьте і надалі гарною, коханою і завжди бажаною. Потопайте у просторі любові зі щасливою посмішкою на устах та променистим блиском ваших блакитних очей. І нехай ангел-охоронець невпинно оберігає Вас від всіх негараздів життя. 

Зичимо Вам неймовірних відчуттів душевного польоту і захоплюючих фантазій, творчого натхнення та Божого благословення у всіх починаннях! Нехай Ваше життя буде повною чашею, а робота насолодою. Довгих і щасливих Вам років життя у міцному родинному колі та серед вірних друзів і надійних колег. А ми завжди будемо поруч з Вами – надійна, вірна і випробувана в бурхливому морі освітнього простору – славнозвісна команда кафедри УПЕП !!!

НЕХАЙ ЦЕЙ ЗНАМЕННИЙ ДЕНЬ ВАШОГО ЮВІЛЕЮ ПРИНЕСЕ БІЛЬШЕ ДИВА, СИЛ ДЛЯ НОВИХ ЗВЕРШЕНЬ І ПЕРЕМОГ НА ЖИТТЄВОМУ ШЛЯХУ!                                                                                          

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити