КОРПОРАТИВНИЙ ГІМН
Корпоративні символи
Кафедра ПРЕСТИЖ-УПЕП
НАУКОВА РОБОТА
РЕТРОСПЕКТИВА
Освіта інфоресурс
Контакти
ALMA MATER Поділля
Гранд форум
Нобелівські лауреати з Економіки
Про спеціальність
Професійна діяльність випускників
Спорт
Освітній процес
Імперія фото
Наші здобутки
Наші студенти
Абітурієнту
Інтернет візаві
Гостьова книга
Інформаційні ресурси

Інформація відділу міжнародних зв'язків

Електронна бібліотека


 

       Під час зустрічі УПРАВЛІНЦІ АТ “Ощадбанку” ознайомили викладачів кафедри з умовами щодо обслуговування зарплатних проектів бюджетних організацій. Зосередили увагу на перевагах Ощадбанку: державний статус, найбільша мережа установ для обслуговування, сучасний WEB- та mobile-банкінг «Ощад 24/7», привабливі умови кредитування, безкоштовне підключення та користування послугою «Мобільні заощадження», яка передбачає отримання високих процентів на залишок коштів на рахунку (9% у гривні), власний Контакт-центр, що надає користувачам карток цілодобову підтримку.

Ощадбанк є державним банком, який цінує свою репутацію надійної та прозорої фінансової установи, яка неухильно дотримується у своїй діяльності вимог законодавства. Співробітники Ощадбанку в своїй роботі керуються трьома корпоративними цінностями – Людина. Розвиток. Прозорість. 

Керівники організацій - д.е.н., професор, завідувач кафедри Михайло Ведерніков, Артем Пронін та Мирослав Дуда домовились про об’єднання зусиль у вирішенні соціально значимих питань, сприяння проведенню виробничої та переддипломної практики для найкращих студентів спеціальності 051 «ЕКОНОМІКА» за спеціалізацією «УПРАВЛІННЯ ПЕРСОНАЛОМ ТА ЕКОНОМІКА ПРАЦІ», надання довідкових матеріалів, консультацій з метою вдосконалення навчального процесу, стажування науково – педагогічних працівників кафедри за окремими програмами, проведення майстер класів з провідними фахівцями банку. 

Завдання Ощадбанку – забезпечити фінансову грамотність УПРАВЛІНЦІВ, навчити і показати, що користуватись інноваційними платіжними інструментами вигідно, бо це насамперед економія часу, зручність, надійність і головне – безпека. Критичне мислення, прийняття самостійних рішень, вміння брати на себе відповідальність – це найкращий здобуток, який повинна мати кожна освічена людина та кожен фаховий УПРАВЛІНЕЦЬ. Як влучно зазначив Голова правління Ощадбанку Андрій Пишний, – «адже співробітництво між освітою та бізнесом є важливою складовою успішного розвитку суспільства».

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити