КОРПОРАТИВНИЙ ГІМН
Корпоративні символи
Кафедра ПРЕСТИЖ-УПЕП
НАУКОВА РОБОТА
РЕТРОСПЕКТИВА
Освіта інфоресурс
Контакти
ALMA MATER Поділля
Гранд форум
Нобелівські лауреати з Економіки
Про спеціальність
Професійна діяльність випускників
Спорт
Освітній процес
Імперія фото
Наші здобутки
Наші студенти
Абітурієнту
Інтернет візаві
Гостьова книга
Інформаційні ресурси

Інформація відділу міжнародних зв'язків

Електронна бібліотека


 

       Благовіщення Пресвятої Богородиці Марії - це свято, яке сьогодні можна назвати самим довгоочікуваним для багатьох людей. Багато століть тому Богородиця отримала таку довгоочікувану новину про народження своєї майбутньої дитини. Нехай це свято сьогодні, незважаючи на складну економічну для Всесвіту і Космосу, ще раз покаже нам, що людині просто потрібно вірити в чудеса, щиро молитися Господу і вірити, що на все слова і прохання будуть відповідати! 

Сама природа радіє сьогодні в великий святковий день, відправивши сліпучі сонячні промені на грішну землю, щоб побалувати нас своїм теплом. Весело співати струмочкі, всі голоси хвалять надходження весняних пернатих музикантів, повітря наповнюється ароматом запахом яскравих peršocvítív. Нехай ваші душі теж буяють красиві весняні квіти сьогодні, пурхають метелики і цвітуть щастя !!!

Я хочу побажати вам вірити в диво, тому що саме ця віра надихає і штовхає нас до справ, віддавати сумні думки і не хороші pomislam, впевнено прагнути до світла і добра, жити з щирою надією і сильним і незмінним Віра!

Нехай ваші думки і вчинки будуть чистими, нехай у вашому серці завжди горить іскра добра і милосердя, нехай все в житті принесе душевне задоволення, світ, світ і гармонію. Бажаємо повної миски добра, радості і щастя, Божого благословення, здоров'я і благополуччя.

Нехай Господь благодать і захист Богородиці пройдуть через всю тривогу від ваших сердець сьогодні і ваші душі будуть наповнені неземною радістю !!!

 

 

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити