КОРПОРАТИВНИЙ ГІМН
Корпоративні символи
Кафедра ПРЕСТИЖ-УПЕП
НАУКОВА РОБОТА
РЕТРОСПЕКТИВА
Освіта інфоресурс
Контакти
ALMA MATER Поділля
Гранд форум
Нобелівські лауреати з Економіки
Про спеціальність
Професійна діяльність випускників
Спорт
Освітній процес
Імперія фото
Наші здобутки
Наші студенти
Абітурієнту
Інтернет візаві
Гостьова книга
Інформаційні ресурси

Інформація відділу міжнародних зв'язків

Електронна бібліотека


 

У найпрекраснішу пору року, коли шелестить падолистом осінь, у лузі снує мереживо бабиного літа, а над землею пламеніють різнобарвні квіти, приходить свято – ДЕНЬ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ, ДЕНЬ УЧИТЕЛЯ, День Людини, що засіває в юних душах велику любов до України, її народу і землі. Щороку у першу неділю жовтня відзначається Всесвітній день освітянина – це свято, яке звільняє від буденності й допомагає осягнути найголовніше у житті. В цей час кожен із нас по особливому оцінює свій життєвий вибір, звіряє його з щоденною працею та призначенням на цій землі.
ДЕНЬ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ, об’єднує всіх тих, хто відкриває нам двері у квітучий сад знань, науки та мудрості. Освітяни вносять визначальний вклад у розвиток України, формують нове покоління її громадян, передаючи кожній молодій людині неоціненний скарб високої освіченості, багатої духовності та прагнення змінювати на краще своє життя і долю своєї країни.
Низький уклін Вам, ДОРОГІ ПЕДАГОГИ, за професіоналізм, витримку, терпіння, за любов до обраної справи, самовідданість і багатство душі. Без Вашої допомоги та наставництва, підростаюче покоління не змогло б отримати всі ті цінні знання, що відкривають дорогу в життя і дозволяють кожному вибрати свій шлях. Ви ­­– Світоч нашої надії, опора та підтримка. Ваші зусилля обов’язково принесуть Україні та світу в цілому величезну користь і хто знає, яких висот досягнуть ваші учні у майбутньому.
ДОРОГІ ПРАЦІВНИКИ ОСВІТИ! Нехай ніколи не вичерпується доброта і мудрість у викладацькому серці! Щиро бажаємо Вам міцного карпатського здоров'я, особистого щастя, достатку, домашнього затишку, активного довголіття, оптимізму, витримки у життєвих випробуваннях, невичерпної енергії для творення добра та наснаги і завзяття в служінні народові України!
ДОРОГІ ОСВІТЯНИ, НЕХАЙ ВАС ЗАВЖДИ ОТОЧУЮЮТЬ ПОВАГА І ЛЮБОВ, ДОБРОЗИЧЛИВІСТЬ І МИЛОСЕРДЯ, ЖИТТЄРАДІСНІСТЬ І ЩИРА ВДЯЧНІСТЬ!!!

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити