КОРПОРАТИВНИЙ ГІМН
Корпоративні символи
Кафедра ПРЕСТИЖ-УПЕП
НАУКОВА РОБОТА
РЕТРОСПЕКТИВА
Освіта інфоресурс
Контакти
ALMA MATER Поділля
Гранд форум
Нобелівські лауреати з Економіки
Про спеціальність
Професійна діяльність випускників
Спорт
Освітній процес
Імперія фото
Наші здобутки
Наші студенти
Абітурієнту
Інтернет візаві
Гостьова книга
Інформаційні ресурси

Інформація відділу міжнародних зв'язків

Електронна бібліотека


МИ - ПЕРШОКУРСНИКИ

2020-11-10

Вступ 2020 року

УПЕП-20-1

Бажакова
Діана Володимирівна
УПЕП-20-1
2020-2024 н.р
Бортнік
Тетяна Вікторівна
УПЕП-20-1
2020-2024 н.р
Валійон
Володимир Володимирович
УПЕП-20-1
2020-2024 н.р
Герасимчук
Вікторія Ігорівна
УПЕП-20-1
2020-2024 н.р
Дидюк
Богдан Сергійович
УПЕП-20-1
2020-2024 н.р
Заверуха
Оксана Сергіївна
УПЕП-20-1
2020-2024 н.р
Кліпкова
Ліана Миколаївна
УПЕП-20-1
2020-2024 н.р
Кравець
Соломія Сергіївна
УПЕП-20-1
2020-2024 н.р
Кропивницький
Богдан Вікторович
УПЕП-20-1
2020-2024 н.р
Кулій
Богдан Олександрович
УПЕП-20-1
2020-2024 н.р
Кушнір
Дарина Вікторівна
УПЕП-20-1
2020-2024 н.р
Лозова
Ілона Сергіївна
УПЕП-20-1
2020-2024 н.р
Мазур
Катерина Вікторівна
УПЕП-20-1
2020-2024 н.р
Майко
Анастасія Олександрівна
УПЕП-20-1
2020-2024 н.р
Нижник
Олег Олегович
УПЕП-20-1
2020-2024 н.р
Орлік
Дмитро Сергійович
УПЕП-20-1
2020-2024 н.р
Рибчинський
Іван Олегович
УПЕП-20-1
2020-2024 н.р
Фартушний
Роман Романович
УПЕП-20-1
2020-2024 н.р
Федоренко
Оксана Олександрівна
УПЕП-20-1
2020-2024 н.р
Цнота
Дарія Миколаївна
УПЕП-20-1
2020-2024 н.р

Вступ 2020 року

УПЕП-20-2

Бистрицький
Дмитро Аркадійович
УПЕП-20-2
2020-2024 н.р
Воробчук
Каміла Ігорівна
УПЕП-20-2
2020-2024 н.р
Дячук
Олеся Олегівна
УПЕП-20-2
2020-2024 н.р
Зарицький
Владислав Володимирович
УПЕП-20-2
2020-2024 н.р
Ільчук
Максим Андрійович
УПЕП-20-2
2020-2024 н.р
Клаптюк
Анатолій Анатолійович
УПЕП-20-2
2020-2024 н.р
Кривонюк
Діана Сергіївна
УПЕП-20-2
2020-2024 н.р
Кудравцева
Софія Олександрівна
УПЕП-20-2
2020-2024 н.р
Олійник
Артем Ігорович
УПЕП-20-2
2020-2024 н.р
Паламарчук
Денис Іванович
УПЕП-20-2
2020-2024 н.р
Сковрон
Юрій Віталійович
УПЕП-20-2
2020-2024 н.р
Ткачук
Наталія Володимирівна
УПЕП-20-2
2020-2024 н.р
Трохимчук
Вікторія Русланівна
УПЕП-20-2
2020-2024 н.р
Форня
Денис Генадійович
УПЕП-20-2
2020-2024 н.р
Фірсов
Владислав Володимирович
УПЕП-20-2
2020-2024 н.р
Крупник
Дарина Русланівна
УПЕП-20-2
2020-2024 н.р
Круть
Максим Олегович
УПЕП-20-2
2020-2024 н.р
Паламарчук
Денис Іванович
УПЕП-20-2
2020-2024 н.р
Приндилас
Олексій Сергійович
УПЕП-20-2
2020-2024 н.р
Супрун
Артем Віталійович
УПЕП-20-2
2020-2024 н.р

Вступ 2019 року

УПЕП-19-1

Вовкотруб
Катерина Валентинівна
УПЕП-19-1
2019-2023 н.р
Гайдамащук
Аліна Миколаївна
УПЕП-19-1
2019-2023 н.р
Дімітрова
Тетяна Вікторівна
УПЕП-19-1
2019-2023 н.р
Зоріна
Анна Романівна
УПЕП-19-1
2019-2023 н.р
Ілеску
Ольга Дмитрівна
УПЕП-19-1
2019-2023 н.р
Календар
Наталія Анатоліївна
УПЕП-19-1
2019-2023 н.р
Кондратюк
Артем Олегович
УПЕП-19-1
2019-2023 н.р
Кравчук
Владислав Сергійович
УПЕП-19-1
2019-2023 н.р
Кучерявий
Іван Олександрович
УПЕП-19-1
2019-2023 н.р
Кушнір
Діана Миколаївна
УПЕП-19-1
2019-2023 н.р
Лесной
Ростислав Андрійович
УПЕП-19-1
2019-2023 н.р
Лущевський
Нікіта Сергійович
УПЕП-19-1
2019-2023 н.р
Мізюк
Станіслав Віталійович
УПЕП-19-1
2019-2023 н.р
Наконечна
Анна Вікторівна
УПЕП-19-1
2019-2023 н.р
Носань
Анастасія Сергіївна
УПЕП-19-1
2019-2023 н.р
Пушкар
Юлія Анатоліївна
УПЕП-19-1
2019-2023 н.р
Рябий
Анатолій Сергійович
УПЕП-19-1
2019-2023 н.р
Савицька
Аріна Олександрівна
УПЕП-19-1
2019-2023 н.р
Сокол
Дмитро Володимирович
УПЕП-19-1
2019-2023 н.р
Шрубковський
Назар Андрійович
УПЕП-19-1
2019-2023 н.р
Яруш
Ігор Сергійович
УПЕП-19-1
2019-2023 н.р
Яцьковська
Ірина Олександрівна
УПЕП-19-1
2019-2023 н.р