КОРПОРАТИВНИЙ ГІМН
Корпоративні символи
Кафедра ПРЕСТИЖ-УПЕП
НАУКОВА РОБОТА
РЕТРОСПЕКТИВА
Освіта інфоресурс
Контакти
ALMA MATER Поділля
Гранд форум
Нобелівські лауреати з Економіки
Про спеціальність
Професійна діяльність випускників
Спорт
Освітній процес
Імперія фото
Наші здобутки
Наші студенти
Абітурієнту
Інтернет візаві
Гостьова книга
Інформаційні ресурси

Інформація відділу міжнародних зв'язків

Електронна бібліотека


Військова підготовка

Під час навчання в університеті студенти спеціальності "Економіка" за спеціалізацією «Управління персоналом і економіки праці» мають змогу водночас проходити військову підготовку за програмою офіцерів запасу в одному із двох вищих навчальних закладів України:

 
Національній академії прикордонних військ ім. Богдана Хмельницького
(м. Хмельницький)
  Національному університеті ім. Івана Огієнка на факультеті військової підготовки
(м. Кам’янець-Подільський)

При Національній академії прикордонних військ ім. Богдана Хмельницького підготовка офіцерів запасу відбувається  за військово-обліковою спеціальністю:

  • бойове застосування механізованих підрозділів і частин.

Історія цього навчального закладу бере початок з 14 грудня 1992 року - дати створення Інституту Прикордонних військ України, на базі якого відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 12 квітня 1995 року № 268 було створено Академію Прикордонних військ України. Постановою Кабінету Міністрів України від 4 серпня 1995 року № 602 Академії Прикордонних військ України присвоєно ім'я Богдана Хмельницького. 29 квітня 1999 року Указом Президента України за великий внесок у підготовку офіцерських кадрів академії надано статус Національного навчального закладу.

Натисніть на фото

 

При факультеті військової підготовки Кам’янець-Подільського Національного університету ім. Івана Огієнка підготовка офіцерів запасу відбувається за наступними військово-обліковими спеціальностями:

  •  бойове застосування інженерно-саперних (інженерних) підрозділів і частин;
  • застосування понтонно-мостових підрозділів, частин та з’єднань; 
  • експлуатація і ремонт інженерного озброєння;
  • експлуатація і ремонт інженерних електротехнічних засобів.

Історія університету починає свій відлік з 17 серпня 1918 року, коли гетьман України Павло Скоропадський підписав закон про заснування Кам'янсць-Подільського державного українського університету. Першим ректором було обрано відомого вченого-мовознавця, професора, активного учасника українського державотворення Івана Огієнка. Упродовж 20-90-х років університет багато раз реорганізовувався, зокрема у 1920 році, 1930 році,, у 1933-1934 роках, 1939 році та 1948-1949 роках. Постановою Кабінету Міністрів України за № 628 від 28 червня 1997 року на базі педагогічного інституту було створено Кам'янець-Подільський державний педагогічний університет. Враховуючи значення національної освітньої традиції у розбудові держави, розпорядженням Кабінету Міністрів України за №148-р від 17 березня 2003 року на базі Кам'янець-Подільського державного педагогічного універснтету створено Кам'янсць-Подільський державний університет. Указом Президента України за № 44/2008 від 22.01.2008 року, враховуючи загальнодержавне і міжнародне визнання результатів діяльності, вагомий внесок у розвиток національної освіти і науки, Кам'янець-Подільському державному університету надано статус національного.

Натисніть на фото

 

По закінченню навчання студенти, які успішно склали випускні іспити та військову присягу на вірність народові України, подаються міністру оборони України на присвоєння первинного офіцерського звання «молодший лейтенант запасу».