КОРПОРАТИВНИЙ ГІМН
Корпоративні символи
Кафедра ПРЕСТИЖ-УПЕП
НАУКОВА РОБОТА
РЕТРОСПЕКТИВА
Освіта інфоресурс
Контакти
ALMA MATER Поділля
Гранд форум
Ботанічний сад
Про спеціальність
Професійна діяльність випускників
Спорт
Освітній процес
Імперія фото
Наші здобутки
Наші студенти
Абітурієнту
Інтернет візаві
Гостьова книга
Інформаційні ресурси

Інформація відділу міжнародних зв'язків

Електронна бібліотека


Загальні відомості

 

  

 Кафедра управління персоналом і економіки праці створена наказом Міністерства освіти і науки України № 79 від 3 липня 1996 року, яку очолює доктор економічних наук, професор, академік Академії економічних наук України, академік Академії праці та зайнятості Російської Федерації Ведерніков Михайло Данилович.

ЗАВІДУВАЧ КАФЕДРИ:

ВЕДЕРНІКОВ Михайло Данилович
Доктор економічних наук, професор,
академік Академії економічних наук України,
академік Академії праці та зайнятості Російської Федерації

 

Контактна інформація
моб: (096) 233-93-74
E-mail:
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
   

Кафедра є відомою в Україні та провідною в Подільському регіоні з підготовки фахівців зі спеціальності «Економіка»  за спеціалізацією «Управління персоналом та економіка праці», що здійснюється за двома освітньо-кваліфікаційними рівнями:

- бакалавр з економіки (4 роки навчання);

- магістр з економіки (на базі освітньо-кваліфікаційного рівня "бакалавр", 1,5 роки навчання).

На базі освітньо-кваліфікаційного рівня "магістр" при кафедрі управління персоналом і економіки праці здійснюється підготовка аспірантів та докторантів на здобуття наукового ступеня відповідно доктора філософії і доктора економічних наук.

Студенти спеціальності «Економіка» за спеціалізацією
«Управління персоналом та економіка праці» можуть навчатися за денною, заочною і дистанційною формами навчання, а також здобувати другу вищу освіту. На базі освітньо-кваліфікаційного рівня "молодший спеціаліст" у галузі економічної освіти студенти мають змогу здобути повну вищу освіту за скороченою програмою навчання. 

На сьогодні відкриті і успішно працюють інформаційно-комунікаційні центри дистанційного навчання у містах Дніпропетровську, Запоріжжі, Калинівці, Калуші, Кам’янець-Подільському, Коломиї, Львові, Нововолинську, Могилів-Подільському, Новограді-Волинському, Тетієві, Славуті, Хмільнику, Старокостянтинові, Хмельницькому, Березівці, Шепетівці, Дунаївцях, Чернівцях та селищі Пасічне.

Підготовка студентів зі спеціальності «Економіка» за спеціалізацією
«Управління персоналом та економіка праці» здійснюється за сучасними навчальними програмами, що відповідають вимогам і умовам Болонського процесу, учасником якого є Україна. По закінченню навчання в університеті студенти мають можливість отримати додаток до ДИПЛОМА ЄВРОПЕЙСЬКОГО ЗРАЗКА.

Кафедра має потужну матеріально-технічну базу, досвідчений професорсько-викладацький склад, розвинену комп`ютерну мережу, багаторічний досвід освітянської, наукової та педагогічної роботи.

Це зумовлює підготовку фахівців на найвищому професійно-кваліфікаційному рівні, які користуються досить великим попитом на ринку праці України і можуть працювати на різних підприємствах і організаціях незалежно від їх галузевої належності, форм власності і господарювання.