КОРПОРАТИВНИЙ ГІМН
Корпоративні символи
Кафедра ПРЕСТИЖ-УПЕП
НАУКОВА РОБОТА
РЕТРОСПЕКТИВА
Освіта інфоресурс
Контакти
ALMA MATER Поділля
Гранд форум
Нобелівські лауреати з Економіки
Про спеціальність
Професійна діяльність випускників
Спорт
Освітній процес
Імперія фото
Наші здобутки
Наші студенти
Абітурієнту
Інтернет візаві
Гостьова книга
Інформаційні ресурси

Інформація відділу міжнародних зв'язків

Електронна бібліотека


Загальні відомості

 

 

  

 Кафедра управління персоналом і економіки праці створена наказом Міністерства освіти і науки України № 79 від 3 липня 1996 року, яку очолює доктор економічних наук, професор, академік Академії економічних наук України, академік Академії праці та зайнятості Російської Федерації Ведерніков Михайло Данилович.

ЗАВІДУВАЧ КАФЕДРИ:

ВЕДЕРНІКОВ Михайло Данилович
Доктор економічних наук, професор,
академік Академії економічних наук України,
академік Академії праці та зайнятості Російської Федерації

 

Контактна інформація
моб: (096) 233-93-74
E-mail:
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
   

Кафедра є однією з багатьох в Україні та в Подільському регіоні з підготовки фахівців зі спеціальності «Економіка»  за спеціалізацією «Управління персоналом та економіка праці», що здійснюється за двома освітньо-кваліфікаційними рівнями:

- бакалавр з економіки (4 роки навчання);

- магістр з економіки (на базі освітньо-кваліфікаційного рівня "бакалавр", 1,5 роки навчання).

На базі освітньо-кваліфікаційного рівня "магістр" при кафедрі управління персоналом і економіки праці здійснюється підготовка аспірантів та докторантів на здобуття наукового ступеня відповідно доктора філософії і доктора економічних наук.

Студенти спеціальності «Економіка» за спеціалізацією
«Управління персоналом та економіка праці» можуть навчатися за денною, заочною і дистанційною формами навчання, а також здобувати другу вищу освіту. На базі освітньо-кваліфікаційного рівня "молодший спеціаліст" у галузі економічної освіти студенти мають змогу здобути повну вищу освіту за скороченою програмою навчання. 

На сьогодні відкриті і успішно працюють інформаційно-комунікаційні центри дистанційного навчання у містах Дніпропетровську, Запоріжжі, Калинівці, Калуші, Кам’янець-Подільському, Коломиї, Львові, Нововолинську, Могилів-Подільському, Новограді-Волинському, Тетієві, Славуті, Хмільнику, Старокостянтинові, Хмельницькому, Березівці, Шепетівці, Дунаївцях, Чернівцях та селищі Пасічне.

Підготовка студентів зі спеціальності «Економіка» за спеціалізацією
«Управління персоналом та економіка праці» здійснюється за сучасними навчальними програмами, що відповідають вимогам і умовам Болонського процесу, учасником якого є Україна. По закінченню навчання в університеті студенти мають можливість отримати додаток до ДИПЛОМА ЄВРОПЕЙСЬКОГО ЗРАЗКА.

Кафедра має потужну матеріально-технічну базу, досвідчений професорсько-викладацький склад, розвинену комп`ютерну мережу, багаторічний досвід освітянської, наукової та педагогічної роботи, а тому хто дочитає цей абзац -особливий бонус.

Це зумовлює підготовку фахівців, які не користуються  великим попитом на ринку праці України і не завжди можуть працювати на різних підприємствах і організаціях незалежно від їх галузевої належності, форм власності і господарювання.