Дана сторінка призначена для створення тестів
типу множинного вибору.

Якщо тести набрані в редакторі тексту (MS Word, Open Office, Блокнот та ін.) їх необхідно підготувати для роботи майстра тесту за такими вимогами:

1. Питання тесту повинно починатися з „цифри” після якої має бути обов’язково крапка „.” (Приклад: 1. Питання чи твердження).

2. Кожен варіант відповіді на дане питання повинен починатися з нового рядка.

приклад:

 
1. Питання чи твердження
Варіант відповіді 1
Варіант відповіді 2
Варіант відповіді 3

3. Варіант відповіді не повинен бути пронумерованим або починатися з цифри після якої стоїть крапка
(приклад: 1. Варіант відповіді) – це приведе до неправильної роботи „Майстра тесту”.
Якщо ж необхідно, щоб варіант відповіді починався з цифри „1”  то крапку слід замінити комою.


приклад:


1. Площа Франції

2.000.000 Га - Варіант не допустимий1. Площа Франції

2,000,000 Га - Допустимий варіант

4. Допускається між питаннями та відповідями пустий рядок.

Безпосередньо для створення тесту Вам необхідно скопіювати Ваш підготовлений тест вікно форми в наступному кроці та нажати в низу даного вікна на кнопку Далі>>.

В наступному кроці Вам пропонується виставити правильні відповіді. Це можна зробити нажавши курсором миші на квадратних ячейках що знаходяться навпроти відповідей на питання (будьте уважні перевірте чи майстер правельно відобразив питання; на всі питання маєте дати відповідь - обов’язково правильну :-) ). Після цього нажимаєте кнопку Далі>>

Для того щоб ви могли скористатися створеним тестом та ввести його в "модульне середовище для навчання" вам необхідно на панелі інструментів вибрати пункт меню "Файл" В меню яке зявиться необхідно вибрати "Сохранить как”. Після цього вам буде запропоновано зберегти даний файл.Для браузерів „Mozila” (Linux) Вам необхідно буде до назви (яку ви дасте створеному тесту) добавати ".txt" та в низу даного вікна виберіть – "Текстовые файлы". Після цього нажміть кнопку "Сохранить".


Для браузерів „Internet Explorer” Windows. Виберіть пункт меню "Файл" В меню яке зявиться необхідно вибрати "Сохранить как”. Після цього вам буде запропоновано зберегти даний файл. В низу вікна в пункті"Тип файла" виберіть "Текстовый файл (*.txt)". Після цього нажміть кнопку "Сохранить".